Całkiem wspaniałym pomysłem na biznes jest towar transportowany z Chin. Często jednak, aby rozpoczynać niezbędne jest znalezienie kontaktów w tym dalekim państwie. Przy braku standardowego kontaktu z firmą możemy napisać wiadomość do różnych firm. Doskonale w tego typu wiadomości zapytać się o artykuły, formy płatności czy wysyłkę.

klik
Autor: Paulo Guereta
Źródło: http://www.flickr.com

Nie zapominajmy, żeby starać się wiarygodną wiadomość, aby nasz partner potraktował nas poważnie. Z oczywistych względów trzeba robić taką informację po angielsku, chociaż niekiedy może zdarzyć się, że w firmach nastawionych na eksport ktoś potrafi mówić po polsku. towar (polecamy pokaż szczegóły) z Chin sprowadzany jest do mnóstwa miejsc, najczęściej jednak korzystają z niego różnorodne hurtownie. Najczęściej hurtownia wielobranżowa, gdzie mamy szansę spotkać przedmioty rozmaitego zastosowania.

Po decyzji importu z Chin, strona która zamawia dostaje fakturę proforma od kontrahenta, a także zalecenie odnośnie płatności. Pamiętajmy, żeby zawsze wpłacać kwoty pieniężne na konto firmowe. Z jakiego powodu to takie istotne? Bowiem może się zdarzyć, że dostawca będzie starał się unikać w ten sposób podatków.W momencie planujemy import dużej części towaru to warto otwierać w banku akredytywę. Akredytywa jest to forma rozliczeń krajowych oraz zagranicznych za pomocą banku, wykorzystywana jest jako instrument zabezpieczający interes stron kontraktu. Często także proponowanajest forma wpłaty zaliczki, której wysokość może wynosić 30-50%, a następnie płaceniu dalszej części należności.

Tutaj znajdziesz fascynujące informacje na omawiany wątek, zatem jeżeli to zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące, to kliknij odsyłacz do witryny (https://stern-przysiegly-holenderski.pl/tlumacz-na-spotkania-biznesowe/).

hurtownia leków
Autor: Hashoo Foundation USA – Houston, TX
Źródło: http://www.flickr.com

Przedpłatę możemy wpłacić się na podstawie faktury proforma, następną część w wyznaczonym terminie. Jak wygląda transport asortymentu z Chin? Przy ograniczeniach wagowych przesyłkach sprawdzoną i błyskawiczną metodą jest kurier. Firma kurierska jest w stanie kończyć wszelkie formalności celno-skarbowe, naszym zadaniem jest dostarczenie do agencji celnej kuriera niezbędnych dokumentów przedsiębiorstwa . Musimy także nie zapominać, że towar ma szansę ma możliwość zaczekać na odprawę czternaście dni, z kolei kurier po kilku dniach, najczęściej od trzech do pięciu, ma szansę liczyć opłaty magazynowe.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved