Szkolić się trzeba przez całe życie. Nigdy nie można stwierdzić, że w określonym momencie już jest zbyt późno, że nie warto tego robić, bo szkoda czasu, oszczędności i w ogóle nie ma to najmniejszego sensu. To oczywiście błędne myślenie, a co więcej może być szkodliwe. Jak bowiem weźmiemy sobie to do serca i faktycznie zaniechamy regularnego rozwoju, to być może taki stan będzie już dla nas zwyczajny. Jednocześnie jest tak wiele wyjątkowych szkoleń, jak na przykład szkolenia tpm, 6 Sigma czy lean management.

szkolenie w małej grupie
Autor: Teresa Grau Ros
Źródło: http://www.flickr.com
Przedmiotem szkolenia tpm (więcej tu ) jest ulepszanie działania przy konserwacji urządzeń, a także zespołowe organizowanie usprawnień w dziedzinie zachowania ruchu. Konieczne są również wzrosty skuteczności wykorzystania maszyn oraz urządzeń produkcyjnych dzięki wykorzystaniu współczynnika efektywności pracy linii technologicznej czy gniazda produkcyjnego. Na tego typu szkoleniu zdefiniowane są zasady, narzędzia i różnorodne metody, które możemy z najlepszym skutkiem wykorzystać w swojej pracy.

Nasza najnowsza publikacja (https://toc.org.pl/warsztaty-toc/tematyka-warsztatow/) musi przypaść Ci do gustu, gdyż zawarliśmy w niej ogromną ilość rewelacyjnych informacji. Więc oglądaj bez ociągania się.

Ponadto, program TPM jest sukcesywnie i efektywnie wdrażany w wielu organizacjach japońskich oraz amerykańskich, gdyż zapewnia on pewne korzyści finansowe.

plan szkolenia
Autor: Sacha Chua
Źródło: http://www.flickr.com

Szkolenie 6 Sigma (info: to może być doskonale rozwiązanie dla Twojej firmy. Podobnie, jak tak zwany lean office. Jest szeroko rozumianą filozofią, połączoną z terminem lean management która mówi nam o ostrożnym zarządzaniu swoimi zasobami. W wielu przedsiębiorstwach takie podejście jest już przetestowane, jako zwykła organizacja pracy. Wszystko bierze swój początek od ludzi, tak więc zaczątkiem lean jest zawsze odpowiednio skompletowany zespół kierowniczy. Liderzy stanowią fundament każdej działalności i w znaczny sposób mają wpływ na działanie filozofii produkcji. To oni są twórcami pomysłów, a także rozkręcają działania.

Te czynności właśnie umożliwiająosiągną cele firmy. Ich funkcją jest także dobranie właściwie przeszkolonych pracowników, oni zaś z kolei powinni organizować zgrany zespół.

Poświęć chwilę i sprawdź tu (bscav.eu/realizacja-webinarow/) dodatkowe informacje na opisywany temat – one na pewno Cię zaciekawią, więc nie zwlekaj za długo:)

istotne w tym systemie jest to, żeby każdy był wyjątkowo skupiony, ponieważ bez tego, cele ciężko będzie zrealizować. W tym sensie w rzeczy samej warto rozważyć udział w tego typu szkoleniach, ponieważ faktycznie korzyści będą wymierne. Przekonało się już o tym wielu ludzi, są zdania, że gdyby mieli jeszcze raz podjąć decyzję o uczestnictwie w takich szkoleniach, to nie zastanawialiby się ani chwili dłużej.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2020 Manate eCenter. All Rights Reserved