Powszechnie przez jednostki mało zorientowane w zaawansowanych technologiach internet traktowany bywa jako zabawka dla młodzi. Pewien czas temu nawet pejoratywny obraz internauty wykorzystywano w walce politycznej. W ostatnim czasie jednak taka opinia przechodzi do przeszłości. Przeznaczenie tego medium staje się coraz bardziej poważne. Naturalnie nie są to jedyne informacje jakich poszukujemy. Wyszukuje się także odpowiedzi na pytania o hodowlę zwierząt ale również informacje o lekarstwach a także metodach leczenia.

dokument
Autor: Pacific Southwest Region
Źródło: http://www.flickr.com
Często poszukiwane w sieci bywają bardzo rzeczowe informacje, na przykład jak założyć działalność gospodarczą krok po kroku – zobacz. O minusach oraz plusach tego, iż studenci jako podstawowe źródło wiedzy wykorzystują właśnie internet napisano grube tomy. Tak terapia za pomocą komputera jak również bezkrytyczne ufanie internetowej encyklopedii to zjawiska dyskusyjne, jednakże gdy nie jest to jedyne źródło informacji, to wszystko w porządku. Sieć internetowa jest wyśmienitym miejscem gdy wyszukujemy nie tyle danych lecz wzorów dokumentów (dzięki czemu nie koniecznie musimy skorzystać z usług prawnika). W przypadku prostych, niekonfliktowych sytuacji pracobiorca który potrzebuje samodzielnie rozwiązać umowę, wystarczy iż napisze w wyszukiwarkę wyrażenie: wypowiedzenie umowy o pracę przez pracownika wzór, link a odnajdzie wiele hiperłączy do stron z takowymi dokumentami.
Rolę internetu w życiu dorosłych próbują rozpowszechniać wśród seniorów gminy.

Zamieszczone w tym miejscu wiadomości są dla Ciebie zbyt lakoniczne? Jeśli tak, to wejdź tutaj, na której znajdziesz pokrewne zagadnienia.

W każdej większej bibliotece gminnej urządza się szkolenia komputerowe dla seniorów. Mają one nie tylko pomóc im odnaleźć tak proste dane jak odprawa emerytalna sprawdź mój blog lecz także oswoić ich z nowoczesną technologią zapobiegając w ów sposób wykluczeniu społecznemu. Oczywiście nie znaczy to, że dorosły człowiek nie użytkuje internetu do rozrywki, nie różnie się tu niczym od swych dzieci albo wnuków.

Jeżeli opublikowany tu artykuł jest według Ciebie ekscytujący, to bez wahania sprawdź także uwagi z witryny (https://www.happytree.com.pl/) – one również są bardzo ciekawe.

Jeśli widać jakieś różnice to w jakości rozrywek. Seniorzy częściej używają technologii jako narzędzia, dla młodszych osób natomiast internetowa rozrywka ma przesłanie głębsze (gry, internetowe fora (itd.), jest też znacznie bardziej częścią codziennego życia (banki internetowe, wykonywanie pracy zawodowej).

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved