Aktualnie coraz więcej mówi się o tym, by dążyć do towarów jak najlepszej jakości i aby pomniejszać ilość towarów trefnych i niewiele jakościowych. Jednym z programów, który ma na celu poprawę jakości produktów jest tak zwany program six sigma, który pozwala na zredukowanie usług oraz artykułów kiepskiej jakości, co jednocześnie skutkuje wzmożeniem zadowolenia u Klientów, a także podniesieniem skuteczności procesów.

Na szkoleniu
Autor: We Are Social
Źródło: http://www.flickr.com
Równie fascynującą strategią jest Lean Manufacturing, jaki jest ukierunkowany na zwiększanie produktywności, ponadto są to procesy, które posiadają na celu eliminację czynności zbędnych, ich redukowanie bądź ułatwianie. Strategia ta prowadzi do obniżenia kosztów, wskutek tego niewątpliwie wiąże się też ze zwiększeniem zysków dla konkretnego przedsiębiorstwa. Lean Manufacturing jest procesem jednakowo modnym jak 6 Sigma, wskutek tego także odbywają się współcześnie przeróżne szkolenia lean manufacturing. W metodzie tej znaczącą funkcję pełnią takie narzędzia poprawy jakości, jak na przykład terminowa wytwórczość na czas, automatyzacja albo zarządzanie dostawami. Narzędzia te stanowią bazę metody Lean Manufacturing i również wolno je poznać zapisując się na szkolenia (polecamy zarządzanie sobą w czasie) lean.

W czasie szkolenia
Autor: Root Impact
Źródło: http://www.flickr.com

Obie metody tworzą wszechstronny i niezwykle sprawny program działania, wobec tego obecnie tworzone są szkolenia lean six sigma, jakie mają na celu zdobycie przydatnej wiedzy na temat procesów oraz ich efektywności. Jest to skręcenie dwóch strategii – Six Sigma i Lean Manufacturing i okazuje się, że połączenie to gwarantuje niesłychanie dużo znakomitych rezultatów. szkolenia (polecamy szkolenie zarządzanie projektami) te są adresowane do licznych grup osób, między innymi niemało korzyści z takich szkoleń odniosą inżynierowe procesów czy też managerowie. Bezsprzecznie tego rodzaju szkoleniami powinna zaciekawić się każda firma, niezależnie od tego czy jest to niewielka firma czy też wysokie przedsiębiorstwo, bo szkolenia te znacznie przyczynią się do rozwoju każdej działalności.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved