Lean Six Sigma to pewna koncepcja, która łączy w sobie dwa różne podejścia do ulepszania organizacji i do zarządzania, takie jak na przykład 6 sigma oraz Lean Management. Na szkoleniu six sigma łączy się rozliczne narzędzia i metody proponowane przez oba podejścia, dzięki czemu można pozyskać zadowalające efekty i oczekiwanie rezultaty. Dzięki temu wolno bez trudności obrać odpowiednie metody postępowania w wypadku rozwiązywania przeróżnych problemów i przewodzeniu firmą.

Szkolenie dla pracowników
Autor: Waag Society
Źródło: http://www.flickr.com
Szkolenie six sigma niesie za sobą faktycznie bardzo dużo drogocennych korzyści, zarówno dla firm oraz przedsiębiorstw jak też dla uczestników. Dzięki temu szkoleniu można polepszyć działanie procesów w firmie, poznać rozliczne czynniki, jakie mają na te procesy duży wpływ, poznać reguły statycznego myślenia czy poznać metodykę DMAIC.

Jeśli chodzi o liczne korzyści dla uczestników, to udział w takim szkoleniu pozwala umiejętnie zastosować różnorodne fragmenty strategii 6 sigma w rozstrzyganiu problemów albo umiejętnie powiązać koncepcje Six Sigma z koncepcją Lean Thinking. A kto może skorzystać z takiego szkolenia? Jakie grupy osób odniosą najwięcej rozmaitych korzyści z aktywnego uczestnictwa w tego typu szkoleniu?

Z pewnością niemało cennych korzyści z lean manufacturing szkolenia (polecamy szkolenia menedżerskie) odniosą liderzy Lean, inżynierowie procesów czy osoby odpowiedzialne za rozwiązywanie kłopotów, dodatkowo na pewno szkolenie to kierowane jest także do osób, które zajmują się zarządzaniem procesami w firmie czy też przedsiębiorstwie, a także dbają o ich nadzorowanie oraz doskonalenie.

Szkolenia tego rodzaju odbywają się współcześnie na dużą skalę, ofert szkoleniowych Lean Six Sigma jest naprawdę masa.

Pragniesz wysondować dużo na ów zajmujący temat? Zapraszamy więc na naszą nową witrynę – można zobaczyć tu link i należy w niego kliknąć.

Szkolenia te są oczywiście prowadzone przez ekspertów i osoby posiadające duże kompetencje, w związku z tym zdołasz być przekonany, że skorzystanie z takiego szkolenia z pewnością wyjdzie Ci na dobre.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved