Dobre oznaczenie obiektów okazuje się niezwykle istotne. Staje się to szczególnie poważną kwestią, gdy ma się do czynienia z obiektami firmowymi. Jeżeli nie zostaną one prawidłowo oznaczone, przybywający kontrahenci mogliby mieć znaczne kłopoty z odszukaniem dobrego budynku.

Posesja powinna zostać oznakowana tabliczką adresową

Tradycyjna reklama
Autor: Sarah Stierch
Źródło: http://www.flickr.com

Nie każdy człowiek zdaje sobie sprawę z faktu, że oznakowanie budynków jest obowiązkowe i należy do właściciela posesji. Regulują to nawet przepisy prawa, jakie zastrzegają, że tabliczka na budynku poza numerem ma zawierać też konkretniejsze dane, czyli nazwę osady oraz (odkryj stronę) ulicy. Pomijając jednak sprawy prawne, oznaczenie budynku jest po prostu dogodne. Dzięki temu nie ma najmniejszego kłopotu z dostarczaniem przesyłek pocztowych albo dostaw z marketu. Gdy budynek jest dobrze oznakowany, staje się świetnie widoczny.

Budynek firmowy oznacz również w środku

Oznakowanie obiektów nie ogranicza się tylko do zawieszenia tabliczki z danym adresowymi. W wypadku budynków firmowych, zakładów produkcyjnych, lokali usługowych, handlowych oraz obiektów o bardzo różnym zastosowaniu konieczne okazuje się także oznaczenie w pomieszczeniach wewnętrznych.

Porównaj oznakowanie budynków

Przy użyciu specjalnych strzałek albo naklejek samoprzylepnych należy wskazać kierunek wyjścia ewakuacyjnego, miejsca, w jakich mieszczą się gaśnice albo hydranty. W przypadku budynków, z których korzystają ludzie, zatem na przykład w galeriach handlowych czy stadionach sportowych pomocne będą oznaczenia toalet, wind lub punktów gastronomicznych.

Wisząca reklama zewnętrzna
Autor: Bill Smith
Źródło: http://www.flickr.com

Założone znaczniki mają na celu podnieść orientację i wygodę ludzi będących w budynku.

Na budynku możesz zawiesić także reklamę

Poza standardową tablicą z adresem na obiekcie można umieścić również tablicę oraz (zobacz ofertę) baner reklamowy. Reklama na budynkach, czyli reklama zewnętrzna, świetnie staje na wysokości zadania, ponieważ jest w tych warunkach idealnie widoczna oraz przyciąga spojrzenia licznych przechodniów. Nim jednak założy się taką reklamę, warto powiadomić o swych planach starostwo powiatowe. W odmiennym wypadku można zapłacić karę finansową.

Więcej na ten temat – plakaty Kraków

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2020 Manate eCenter. All Rights Reserved