Druk cyfrowy jest już normą

Drukujemy różnorakiego typu ulotki, broszury, książki i gazety, a w wielu z nich znajdują się fotografie, zatem pragniemy, by wszystko było wyraźne oraz łatwe do obejrzenia. Dlatego właśnie teraz stosowany będzie druk cyfrowy, który wciąż zapewni nam wysoką jakość druku oraz to, że każdy drobiazg okaże się być naprawdę dobrze widoczny. Co więcej musimy zdawać sobie sprawę z tego, że taki druk odbywa się bardzo szybko, więc w krótkim czasie możemy wydrukować sporo niezbędnych broszurek i sprawić, że inni chętnie będą je oglądali. Tego typu rozwiązania sprawiają, że drukarnie mają szansę podarować nam swoje usługi w dużo niższych kwotach.

Na wizytówki trzeba wykorzystać minimalizm

wizytówka
Autor: Geoffrey Franklin
Źródło: http://www.flickr.com

Powinniśmy zdawać sobie sprawę z tego, że ktoś kto szuka kontaktu z nami, nie ma ochoty na szukanie niezbędnych kontaktów, a znacznie bardziej będzie usatysfakcjonowany wtenczas, gdy taki numer telefonu, czy adres e-mail, natychmiast będą mu się rzucały w oczy. Przez to właśnie warto zatroszczyć się o to, aby nasze wizytówki były przejrzyste, żeby znajdowały się na nich jedynie te najważniejsze informacje, tak żeby kontrahent od razu miał szansę wyszukać to czego poszukuje. W dodatku warto wykorzystać jak największy kontrast pomiędzy tłem, a napisami, ponieważ wtedy powiększymy jeszcze jej przejrzystość oraz sprawimy, że nasza wizytówka będzie ochoczo brana do ręki. Pewnie że mamy szansę na niej umieścić zdjęcie (więcej info) tego, czym się zajmujemy, ale powinno być dość małe i nie może zabierać calutkiej powierzchni.

W drukarni zaznaczą co będzie odpowiedniejsze

Jeśli nie mamy pewności, czy plan wizytówek jakie chcemy posiadać, będzie dostatecznie właściwy, to należy powiedzieć, że w drukarni z przyjemnością będą nam służyli własną pomocą – strona internetowa. Powiedzą nam, na co trzeba się zdecydować, co lepiej pominąć, tak by nasza wizytówka przedstawiała się profesjonalnie, posiadała wszystkie najistotniejsze informacje, lecz jednocześnie by nie okazała się nimi przytłoczona.

Może Cię zainteresować –

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved