Szkolenia lean manufacturing są aktualnie coraz bardziej modne na całym świecie, gdyż system ten jest dzisiaj najbardziej rozwijany i bez ustanku modyfikowany. Jego głównym celem jest usuwanie każdych strat, jakie są powiązane z działalnością danej firmy czy też przedsiębiorstwa, takie jak chociażby szkody w produkcji, szkody administracyjne czy też straty na magazynie oraz masa innych.

Szkolenie lean
Autor: Waag Society
Źródło: http://www.flickr.com
Fraza „lean manufacturing” znaczy w języku polskim produkcję czy wytwarzanie. Tak więc krótko mówiąc można powiedzieć, że ten dzisiejszy i niezwykle nieszablonowy system ma na celu zwłaszcza eliminowanie wszelkich przeróżnych procesów, które nie dają żadnej wartości dla Konsumenta.

W trakcie takiego szkolenia poruszane są liczne istotne tematy i kwestie, takie jak organizacja miejsca pracy czy również modyfikacja organizacji Działu Utrzymania Ruchu. Na takim szkoleniu można dostać faktycznie znaczną wiedzę, która pozwoli między innymi na odróżnianie takich pojęć, jak six sigma (więcej na ), OEE, TMP bądź też system kaizen. Po zrealizowaniu kształcenia kursanci będą mogli poszczycić się zarówno wiedzą teoretyczną jak również praktyczną, i także będą w stanie wdrożyć nowe, oryginalne projekty, których głównym zadaniem będzie naturalnie modyfikacja i polepszenie działań w swojej firmie. Zobacz też

Szkolenie lean manufacturing (czytaj dalej) jest kierowane do znacznej grupy osób, w skład jakiej wchodzą między innymi inżynierowie produkcji oraz procesów, osoby, jakie znajdują się na średnim lub wyższym poziomie zarządzania, na domiar tego ze szkolenia zdołają skorzystać dodatkowo operatorzy różnych maszyn produkcyjnych albo także osoby, jakie pracują w dziale Utrzymania Ruchu.

Ofert szkoleniowych z tej dziedziny jest ogromnie wiele, w związku z tym jeśli interesuje Cię skorzystanie właśnie z tego kursu to prawdopodobnie w nieskomplikowany sposób odszukasz liczne propozycje i oferty szkoleń z aspektu lean manufacturing. Możesz ich poszukiwać między innymi za sprawą Netu.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved