Zobaczmy co proponują nam fundusze Seed Capital. Mamy dobry plan, lecz nie mamy pieniędzy na jego realizację? Dobrze będzie udać się do jednej z fundacji, które dają nam możliwość zdobycia kapitału zalążkowego. Takie fundusze Seed Capital są przyznawane właśnie początkującym biznesmenom, którzy mogą przedstawić interesujący plan, mający nadzieje się rozwinąć.

Dotacje z UE
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Poza 200 tysiącami złotych, otrzymujemy tu również pomoc przy tworzeniu biznesplanu oraz załatwianiu calutkiej papierkowej kwestii, a dodatkowo również zapewniana nam okazuje się powierzchnia, na której będziemy mieli szansę uruchomić nasza firmę. Pewnie że w zamian za to fundusz ma szansę zażyczyć sobie do 50 % naszego kapitału, ale to trwa jedynie przez kilka lat, a poza tym fundusze te będą służyły do pomocy innym początkującym zakładom. Trzeba się tu zorientować jak to wszystko prezentuje się, by móc jak najprędzej zacząć ze swoim planem – zajrzyj na stronę www.

Unia proponuje nam dotacje dla małych i średnich przedsiębiorstw
Firma potrzebuje funduszy, które pozwolą na szybki rozwój i to taki, który nie będzie niczym opóźniany. Niewielkim i średnim firmom dość trudno wychodzi wypracowanie takiego dochodu, aby mieć szansę się utrzymać na rynku i jednocześnie, by mieć sporo funduszy na rozwój. Dlatego mają szansę one starać się o dotacje dla małych i średnich przedsiębiorstw, które dawane okazują się między innymi przez Unię Europejską – dotacje unijne dla firm. Wtedy dostajemy fundusze na ściśle wyznaczony cel oraz powinniśmy wykazać, że prawidłowo je wykorzystaliśmy. Takich dotacji udziela także Europejski (zobacz walidacja prawo) Fundusz Społeczny, a nawet od czasu do czasu banki, zatem warto z nich wykorzystywać, aby wesprzeć rozwój swojego zakładu.

Warto to wszystko przeanalizować
Jeżeli nie mamy pieniędzy na właściwy rozwój przedsiębiorstwa, to musimy przeanalizować jak je pozyskać. Używając z dotacji i przeróżnych innych metod wspierania rozwoju przedsiębiorstwa możemy dużo pozyskać, przez to należy jak najprędzej rozpocząć przygotowywać konieczne pisma.
 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved