Nasz kraj bywa w dalszym ciągu mało znany i jeśli chodzi o urlopowe wyjazdy, to niestety przegrywamy ze słoneczną Portugalią bądź krajami Ameryki Północnej. Polska leży na peryferiach kontynentu europejskiego i przez wiele lat po wojnie znajdowała się w strefie wpływów Związku Radzieckiego. Ten rozwój wydarzeń jeszcze bardziej wyizolował Polskę od zachodnich sąsiadów, a w rezultacie dawny kraj Polan został zapamiętany przede wszystkim jako ojczyzna znanego papieża.

Zamek Topacz

Źródło: zamektopacz.pl
Zorganizowanie międzykontynentalnej konferencji w Polsce staje się idealną okazją, żeby pokazać obywatelom innych państw uroki polskiej ziemi. Wystarczy tylko precyzyjnie wybrać miejsce narady. Podsuńmy więc dwie lokalizacje, które powinni wziąć pod uwagę organizatorzy międzynarodowych spotkań. Zamek Topacz jest usytuowany w bliskim sąsiedztwie stolicy Dolnego Śląska.

Sprawdź to, co jest opublikowane . Dotyczy on tej samej problematyki co ta przedstawiona w tym wpisie, zatem na pewno niezwykle Cię zainteresuje!

Pięknie odrestaurowany obiekt został zaadaptowany na hotel, gdzie mogą odbywać się wystawne imprezy, a także konferencje.

W pomieszczeniach wciąż czuć klimat minionych lat, gdyż zarządcy zadbali o umeblowanie nawiązujące wyglądem do stylu zeszłych epok. Natomiast nie brakuje w tym miejscu udogodnień rodem z nowożytności – w przeciwnym razie kapitaliści z pewnością nie zamierzaliby spędzić w tym zamku nawet jednego dnia. Duże wrażenie zrobią na pewno sale konferencyjne, które zostały porządnie wyremontowane. Zamek Topacz udostępnia również wiele atrakcji, które uprzyjemnią pobyt wszystkim gościom, np. istnieje możliwość wypożyczenia nietuzinkowo prezentujących się rowerów. Bałtyk co prawda nie jest w stanie konkurować z tak egzotycznymi akwenami jak Morze Śródziemne lub Karaibskie, ale co roku przyjeżdżają tutaj tłumy turystów spragnionych długo oczekiwanego wypoczynku.

Pragniemy Cię zachęcić do następnej porywającej witryny – kontynuuj oglądanie bez ograniczeń, aby móc zapoznać się z innymi postami na powyższy temat.

sala konferencyjna w zamku topacz

Źródło: zamektopacz.pl
Można zatem i tutaj zorganizować konferencję, gdyż baza noclegowa jest w tym regionie bardzo dobrze rozwinięta, a i nie brakuje odpowiednio, czyli optymalnie wyposażonych obiektów – praktycznie każda sala konferencyjna nad morzem spełni oczekiwania stanowczych organizatorów, wystarczy tylko skupić się na tych centrach, które proponują wyższy standard usług. Rozrywki bywają tylko dodatkiem, więc każdy wykładowca lub po prostu mówca musi mieć do dyspozycji komputer z najnowszymi wersjami oprogramowania, flipchart czy pisaki. Natomiast uczestnicy będą zadowoleni, jeżeli te kilka godzin przesiedzą na miękkich krzesłach.
 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2022 Manate eCenter. All Rights Reserved