Bezpieczeństwo to podwalina każdego domu. W ochronie o bezpieczeństwo każdy realizuje kroki, by ochronić budynek przed włamaniem czy też nieszczęśliwym wypadkiem. Większa część takich wydarzeń jest konsekwencją marnego zabezpieczenia domu.

mechanizm
Autor: IFTM Internorm
Źródło: IFTM Internorm
Gerda Warszawa to wspaniała marka, która ma wieloletnie doświadczenie w robieniu zabezpieczeń budynku. Oferuje zamki antywłamaniowe, drzwi wejściowe, drzwi garażowe, czujniki czadu i gazu, itd. Zasuwy Gerda posiadają przeróżne ochrony przed włamaniem i uszkodzeniem. Stworzone są z wielkiej klasy tworzyw, także z elementów wzmacnianych, wytrzymałych i mocnych na uszkodzenia.

Gerda też (propozycje) ma mocne i wytrzymałe kłódki, zrobione np z litego mosiądzu oraz stali hartowanej, jakie umożliwiają bezawaryjną oraz mocna prace na długie lata eksploatacji. Do tego są odporne na korozje i rdze, dzięki czemu jest możliwość je stosować na zewnątrz do zabezpieczenia między innymi komórek, bramki wjazdowej czy drzwi garażowych. Drzwi wejściowe do mieszkania są wzmocnione stalowymi kratami oraz prętami utworzonymi z najlepszej jakości stali co efektywnie zabezpiecza dom przed włamaniem. Drzwi metalowe wyposażone są zazwyczaj w zamek główny i pomocniczy, które mają wysoką klasę solidności na włamanie.

Zawiasy też (czytaj w serwisie) uniemożliwiają demontaż albo sforsowanie drzwi, a też zezwalają na precyzyjną regulację gwarantując tym samym znakomite przyleganie skrzydła drzwi do framugi. Niemal wszystkim zdarzyło się, iż powracał do drzwi, gdyż zapomniał czy też je zamknął na klucz. Dzięki przeznaczeniu samozamykaczy nie będziemy pamiętać o zamknięciu drzwi, bo drzwi będą się zamykać automatycznie. Ileż to razy odpowiednio zamontowany czujnik czadu oraz gazu ocalił życie wielu ludziom?

Receptory Gerda są niezawodne w domach, które ogrzewa się węglem czy też gazem to renomowana firma, jaka umożliwia dzięki swoim produktom zabezpieczenie naszego budynku 24 godziny na dobę. Mocne oraz zadbane wyroby Gerda będą nam służyć zawsze.
 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved