Z pewnością część osób twierdzi, że marketing mobilny to inaczej akwizycja albo pewien rodzaju handlu obwoźnego, tymczasem nic bardziej mylnego. Wspomniane określenie odnosi się do bardzo efektywnej formy reklamy, która dobrze ukierunkowana może przynieść zleceniodawcy spore zyski. Przekaz reklamowy jest opracowywany zarówno w formie tekstu, jak i ilustracji, a następnie wysyłany jako SMS bądź MMS do ściśle określonej grupy odbiorców.

content marketing
Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com
Znajomością tego typu definicji, jak również konkretnymi umiejętnościami, powinna pochwalić się czterdziestolatka, która bierze udział w rekrutacji i jednocześnie chce zarabiać na życie jako przedstawiciel handlowy. Spis wymagań, które obowiązkowo należy postawić kandydatom bywa rzecz jasna o wiele bardziej rozbudowany. Wiedza akademicka jest niezmiernie istotna, ale o przyjęciu do pracy zadecydują pożądane cechy charakteru, np. samodzielność, optymistyczne nastawienie do ludzi, otwartość, a poza tym miła aparycja, elegancki wygląd i gotowość do dalekich podróży. Podczas rozmowy warto więc zapytać kandydatkę tak o rodzaje badań marketingowych , jak i o prywatne plany.Kiedy nareszcie zostanie wybrany idealny kandydat, wtedy przychodzi czas na podpisanie kontraktu, a później na przekazanie najważniejszych narzędzi pracy. Jeśli wybieramy laptopa i telefon komórkowy dla świeżo zatrudnionego przedstawiciela, to jednocześnie musimy pamiętać, że te przedmioty są wyznacznikiem prestiżu przedsiębiorstwa (więcej na ten temat). Stary, sfatygowany komputer oraz brak wymaganych aplikacji mogą po części nadszarpnąć dobrą reputację nawet tej cenionej firmy. marketing (kontynuuj)

infografika marketingowa
Autor: MSLGROUP Global
Źródło: http://www.flickr.com
Osobną kwestią bywa natomiast wybranie właściwego modelu pojazdu. Najkorzystniej kupić dwuślad o niskiej pojemności silnika, ponieważ wtedy faktury za gaz nie będą wygórowane, chociaż jeśli takim autem będzie jeździł przedstawiciel wielkiego koncernu samochodowego, to wówczas gabaryt limuzyny albo zwyczajnej osobówki nie pozostaje bez znaczenia. Na karoserii najczęściej umieszcza się znak firmowy, a także slogany i numery telefonów komórkowych. Z kolei każdy kierowca firmowego wozu ma obowiązek troszczyć się o powierzonego mu seata, a poza tym musi na bieżąco kontrolować stan wozu oraz daty przeglądów, zatem osoba zatrudniona na stanowisku przedstawiciela musi wykazać się też dużą odpowiedzialnością. Czytaj też .
 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved