Otrzymujemy czasem długopisy w różnych instytucjach. A to kiedy otwieramy konto w bankulub gdy w drukarni zamawiamy ulotki. Oczywiście długopis, który otrzymujemy jest opatrzony logiem firmy, od której ten długopis otrzymaliśmy. Takie długopisy reklamowe są naprawdę o niebo lepsze niż ulotki. Tworząc długopis, powinniśmy dać nazwę firmy, adres oraz numer telefonu, a na pewno ktoś wykorzysta informacje o nim napisane. Wiadomo, że ulotkę najczęściej wyrzucamy, a piszący długopis zawsze się przyda.

długopis promocyjny
Autor: Joe Haupt
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy, znowu sięgniemy do biurka po długopis to zobaczymy logo firmy, więc gdy przyjdzie cokolwiek znowu zmawiać lub kupować, pewnie pójdziemy tam, gdzie dostaliśmy długopis. Choć oczywiście nie po to, żeby otrzymać następny długopis, a po to żeby zrealizowano dla nas wybraną usługę.

Każda następująca strona (www.etteplan.com/pl/uslugi/tworzenie-oprogramowania) zawiera jedynie interesujące wiadomości, które zapadną Ci w pamięć na długi czas, więc bez wahania kliknij też tu!

Firmy, które mają długopisy reklamowe z nadrukiem powinny pamiętać, że tylko jakość usług może ich obronić. Jeżeli usługa będzie na słabym poziomie to, niestety klient nie wróci nawet jeśli dalibyśmy mu sto lub dwieście ładnych długopisów.

promocyjne długopisy
Autor: Howard Lake
Źródło: http://www.flickr.com

Długopisów moc

Łatwo zauważyć z usług jakich firm korzysta dana osoba. Ludzie sami nawet nie myślą o tym, a widać to wyraźnie, między innymi przez bezpłatne gadżety, z których z chęcią korzystamy. Nie jest istotne czy to bezpłatny breloczek do klucza czy długopisy, na każdym z tych gadżetów jest logo firmy, która nam taki prezent wręczyła. Oczywiście bywa, że na ulicy osoby rozdające ulotki dodają do tego smycze do telefonu lub inne małe drobiazgi, stąd też posiadamy sporo różnego typu ciekawych gadżetów. Jeżeli na przykład na danym prezencie jest logo firmy i telefon to można, gdy tylko będzie taka konieczność, bardzo szybko znaleźć numer telefonu do firmy. Jest to bardzo dobre rozwiązanie marketingowe – sprawdź tu: reklama (reklama świetlna gdańsk) ma długopisach Logopen.

Zbyt dużo ulotek już otrzymaliśmy i to nieważne czy upoważniających do większych czy mniejszych rabatów, po prostu mamy po dziurki w nosie ulotek. Twierdzimy, że długopis, smycz, czy inna pierdółka jest o wiele praktyczniejszym rozwiązaniem. Jednak też wolimy otrzymywać tego typu rzeczy wtedy, gdy jesteśmy w biurze danej firmy a nie na ulicy. Nim, więc jako firma , która reklamuje się na długopisach, rozpoczniemy jakieś marketingowe działanie na dużą skalę dobrze byłoby zrobić badanie rynku. Warto dowiedzieć się, co myślą na temat naszej firmy nasi obecni lub potencjalni klienci.
Opracował
 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved