Otaczają nas zewsząd nowoczesne technologie. Na co dzień korzystamy z telefonów które zasadniczo są mini komputerami, maszynkami służącymi uciesze bądź wspomagającymi nas w pracy dzięki opcji ogromnie precyzyjnego projektowania czasu. Dalsze oznaki cywilizacji technologicznej są mniej dostrzegalne. Np. w sferze finansów wiele osób korzysta z tzw. bankowości elektronicznej. Abyśmy mogli wygodnie dokonywać operacji pieniężnych literalnie w bamboszach, niezbędne będą innowacje technologiczne takie jak chociażby wydajne serwery i nadzwyczaj bezpieczne sposoby szyfrowania danych, w taki sposób aby zapewnić klientom maksymalne bezpieczeństwo.

Oczywiście innowacje technologiczne nie są jedyną metodą zapewnienia sobie bezpieczeństwa, konieczna jest zwykła ludzka przezorność, sprawdzanie czy przeglądarka otworzyła się na właściwej stronie (dalsza część artykułu). Oczywiście nie powinno się udostępniać haseł oraz loginów innym osobom w jakikolwiek sposób. W niezwerbalizowany sposób zakładamy, że technologia powinna sprzyjać wygodzie, wszystkie rozwiązania powinny być proste i bezproblemowe dla eksploatatora.

pieniądze

Autor: Jan Fidler
Źródło: http://www.flickr.com

Nowoczesność w finansach nieraz przyjmuje dość zaskakujące postacie. Jedną z nich są pseudo waluty. Nie spełniają one tradycyjnych wymagań stawianych przez ekonomię aby uznać coś za pieniądz. Nie zmienia to faktu, że sklep z bitcoinami, bywa dobrym sposobem na powiększenie majątku.

Zaciekawił Cię ten tekst? Kliknij i sprawdź wypowiedzenie umowy o pracę na czas określony teraz, w tym miejscu jest coś, co najprawdopodobniej też Ci się spodoba.

Jednak lokaty podobne obarczone są niemałym ryzykiem przede wszystkim z tej przyczyny, że nie podlegają one przepisom regulacyjnym jak inwestycje na giełdzie lub oszczędzanie w banku.

Istnieje zatem całkiem duże ryzyko inwestycyjne co przyznają twórcy polskiego serwisu z wirtualną krypto walutą. Innym niebezpieczeństwem jest fakt, że niełatwo jest zapanować nad podażą tego rodzaju towarów, co w znaczący sposób wpłynąć może na zyskowność inwestycji . Sklep z bitcoinami to inwestycja dla odważnych, można wręcz powiedzieć że ryzykantów. Zachodzi także kłopot jak księgować tę niby walutę a także w jakiej wysokości należy zapłacić podatek od inwestycji. Trudno bowiem sklasyfikować tego typu inwestycje. Najogromniejszym jednakże ryzykiem w inwestowaniu jest fakt, że praktycznie każdy może sobie stworzyć własną niby walutę.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2022 Manate eCenter. All Rights Reserved