Odejście bliskiej osoby to rzecz jasna zawsze ogromna trauma dla jego rodziny. Mimo szoku w którym żałobnicy się znajdują, mają z reguły ledwo dwa-trzy dni na pozałatwianie wszelkich formalności mających związek z pochówkiem. A jest tychże formalności niemało, są to nie wyłącznie sprawy urzędowe czy medyczne, ale też w wielu przypadkach kościelne (msza pogrzebowa, zorganizowanie miejsca na cmentarzu), jak także organizacja stypy itp..

Spraw do zorganizowania jest ogrom, toteż my, oferując swe usługi pogrzebowe we Wrocławiu, staramy się jak możemy, by pomóc ludziom w żałobie w tym jakże bolesnym momencie. Rzeczony zakład pogrzebowy Wrocław, oferuje swe usługi żałobne 24 godziny na dobę. Nasi doświadczeni pracownicy potrzebują minimalnej ilości danych, a nawet prostego upoważnienia, ażeby zabrać z głowy osób znajdujących się w żałobie wszelakie kwestie formalne.

usługi pogrzebowe

Autor: Iglesia en Valladolid
Źródło: http://www.flickr.com

Zadajemy minimum pytań. Możemy zorganizować usługi – kliknij tutaj – pogrzebowe Wrocław lecz nie tylko. Mamy swe placówki usiane po całej Polsce, tak więc zorganizujemy pochówek oraz stypę na terenie praktycznie całej Polski. Rzecz jasna, podobnie jak pozostałe zakłady pogrzebowe we Wrocławiu – kredytujemy swe usługi. Wspomożemy pozałatwiać sprawy urzędowe jak też religijne, to znaczy nabożeństwo żałobne, także miejsce na pochówek. Realizujemy doradztwo w obszarze pogrzebu – sprawdź więcej -, podpowiemy dokąd się udać – krok po kroku, aby jak najsprawniej pokonać wszystkie formalności: zaświadczenie od medyka, formalności w urzędzie stanu cywilnego, druki klepsydr, poczęstunek dla żałobników, itp., których to wcale jest nie mało. Dysponujemy własną chłodnią, oferujemy przewóz zwłok, również spoza granic Naszego kraju, przygotowanie umarłego do wystawienia w kapliczce. Oferujemy sprzedaż trumien: z drewna dębowego, olchowego, topolowego, sosnowego, tradycyjne jak też do kremacji.

Sprzedajemy również duży wybór urn: z metalu, kamienia, ceramiczne, drewniane, a także z tworzyw mieszanych. Jako fabrykant urn i trumien możemy zaoferować je w cenach producenta. Ponieważ posiadamy umowę z pobliską kwiaciarnią, więc także wiązanki kwiatowe możemy dostarczyć w niezwykle niskich cenach. Jesteśmy do państwa dyspozycji po numerem telefonu (71) 76-98-465, kom. 566-887-565 całą dobę. Nasza strona WWW: pogrzeb Wrocław. eu

.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved