Auto to najczęściej poważna inwestycja, dlatego też chcemy aby wszystko funkcjonowało sprawnie przez jak najdłuższy okres. Nie ma w tym dlatego niczego dziwnego, że wygląd pojazdu może przestać się nam podobać. Jeśli chcemy w jakiś sposób go odmienić, nie musimy od razu nabywać nowy, gdyż na rynku istnieją firmy, które wspomogą nas w zmianie wyglądu się auta bez wydawania dużej sumy pieniędzy. Jak zmienić samochód przy użyciu naklejek?

reklama na autobusie
Autor: Jonathan Riley
Źródło: http://www.flickr.com

Po pierwsze możemy okleić szyby. Po takim kroku karoseria wygląda dużo korzystniej. Nasuwa się pytanie, czy takiego typu zabieg jest zgodny z prawem. Jeżeli właściciel auta ma taką ochotę, jak najbardziej może to wykonać. Są jednak wytyczne, których należy trzymać. Przednia szyba musi przepuszczać światło w 75%. Natomiast boczne – 70%. Nie ma konkretnych wymagań co do pozostałych szyb. Jeżeli przepuszczalność jest niższa, auto nie przejdzie przeglądu. Można również otrzymać karę od policji podczas kontroli drogowej.

Pierwszym krokiem jest poproszenie właściciela o odklejenie folii – kiedy się nie zgadza otrzymuje mandat, a w dodatku może mu zostać zabrany dowód rejestracyjny. Absolutnie zabronione jest używanie folii lustrzanych, które mogą oślepiać pozostałych kierowców i doprowadzać do wypadków. Ten element zmiany wizerunku pojazdu ma swoich zwolenników i przeciwników. Zdecydowanie dużą zaletą jest fakt, że dzięki foliom samochód mniej nagrzewa się podczas wysokich temperatur, natomiast zimą wolniej traci ciepło. W dodatku jest to bardzo dobra ochrona ochrona łódź przed kradzieżą, gdyż zupełnie nie widać, co jest wewnątrz. Prócz tego można także instalować w folie antywłamaniowe, które uniemożliwiają rozbicie szyb. Następnym sposobem zmiany wyglądu samochodu jest zmiana jego koloru przy pomocy folii. Rozwiązanie jest o tyle ciekawe, że nie jest ono wykonywane na stałe i w każdej chwili możemy wymienić kolor lub powrócić do bazowego.

Dodatkowo folia jest traktowana jako swoistą ochronę lakieru. W ofertach dostępne są przeróżne wykończenia i barwy. Jeśli wymianę przeprowadzi profesjonalna firma, będzie ona właściwie niewidoczna. Oferty można bezproblemowo znaleźć w Internecie, wystarczy określić jakie miasto nas dotyczy (np. oklejanie samochodów Wrocław) i sprawdzić opinie innych klientów oraz upewnić się, że użyte folie będą naprawdę dobrych marek, przykładem, na który należałoby zwrócić uwagę, jest oferta .
Posiadanie auta przez wiele lat, może sprawiać, że jego wygląd nam się zwyczajnie opatrzy.

Zainteresował Cię ten artykuł? Jeśli tak, to bez wahania zobacz, co się znajduje w ofercie (https://multibed.pl/jak-wyglada-rynek-nieruchomosci-we-wroclawiu/), która odnosi się do podobnej kwestii.

Wówczas doskonałym rozwiązaniem jest oklejenie go. Jest to z całą pewnością mniej kosztowny sposób na zmianę wyglądu, niż zakup nowego pojazdu. Dodatkowo kolor i wykończenie możemy wymieniać, kiedy tylko chcemy.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved