W Polsce zakładanych jest coraz więcej centrów coachnigowych. Jak znaleźć najskuteczniejszą placówkę i na jakie szkolenie opłaca się zapisać? Szkolenia ISO zdobywają w Polsce coraz znaczniejszą popularność. Ich partycypanci biorą udział w wykładach i ćwiczeniach. Podczas szkolenia poznają zasady zaplanowanie kontroli wewnętrznej w zakładach.

szkolenie

Autor: Fabrice Florin
Źródło: http://www.flickr.com
Ukończenie szkolenia (polecamy gry menedżerskie) ISO zaprocentuje osobom, które są już zatrudnione w firmach, ale również tych, którzy chcieliby podnieść swoje umiejętności i umocnić swoje szanse podczas szukania zatrudnienia – kliknij tutaj. Tego rodzaju ćwiczenia trwają ok. 24 jednostek szkoleniowych i odbywają się w niewielkich grupach, do ok. 12 uczestników.

Kursanci uzyskują informacje, jak prowadzi się kontrolę wewnętrzną, jak można go udokumentować i przygotować końcowy raport. System kontroli ISO (więcej treści na ten temat) obejmuje monitorowanie efektywności pracy danego przedsiębiorstwa w wielu części składowych. Audytorzy mogą sprawdzić jego funkcjonowanie w obszarze Six Sigma. Ten system wprowadzono pod koniec lat 80. zeszłego wieku.

czytaj więcej

Autor: Association of Online Publishers
Źródło: http://www.flickr.com
Jego fundamentem jest zmniejszenie częstotliwości występowania nieprawidłowości w procesie produkcji. Biegnie on w konsekwencji bardziej stabilnie. System stosowany jest do zarządzania przedsiębiorstwem, ale również w kilku amerykańskich miastach. Szkolenie Six Sigma przygotuje uczestników do zarządzania firmami w zakresie zasad systemu. Po ukończonym kursie są w stanie oni rozwiązywać różne kłopoty i zwiększać jego skuteczność. Szkolenia Six Sigma składają się z części teoretycznej i części praktycznej, a uczestnicy biorą udział w wielu symulacjach. Informacje o warsztatach, znajdziemy na stronach internetowych ośrodków szkoleniowych. Trwają zazwyczaj kilka dni, a ich uczestnicy otrzymują zestaw materiałów szkoleniowych i certyfikat.

Szkolenie Six Sigma przygotowuje uczestników do planowania i nadzorowania procesem produkcji według założeń systemu. Wskazują, jak przeprowadzać audyt w tym zakresie i wprowadzać eksperymenty, które ulepszą funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Szkolenia zalecane są przede wszystkim inżynierom i menadżerom.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved