Gdy beznadziejnie idzie nam w interesach, często uskarżamy się na chociażby naszą biurokrację czy spowolnienie gospodarcze. Naturalnie mogę to jakoś zrozumieć, ale prawda jest taka, że bardzo często w wielu przypadkach problemy w interesach są tylko naszą winą. Szczera prawda. Przykładowo możemy napotkać na bardzo duże kłopoty z zarządzaniem procesami biznesowymi. Osobiście nierzadko mam spore utrudnienia w zarządzaniu firmą, lecz na całe szczęście wiem, że na szczęście nie jestem sam na świecie. Jest choćby firma consultingowa!

Tego typu firma jest praktycznie na wagę złota – nie przesadzam. Przecież choć solidny konsulting nie jest tani, to jednak jeśli umiejętnie wcielimy wszelkie porady w życie, to zapewne nasza firma będzie skuteczniej funkcjonowała. Raczej nie przesadzam – nie działam w branży konsultingowej, więc jestem dzisiaj w zupełności obiektywny. Jednak tak czy siak w większości przypadków niejako deprecjonujemy wielkie znaczenie pomocy firm oferujących usługi konsultingowe.

Szczególnie mali przedsiębiorcy szkodują kasy na pomoc, która może jest większym wydatkiem, lecz i tak niedługo się zwróci. Żywię wielką nadzieję, iż zarządzanie procesami w krajowych firmach opisane na będzie stało na lepszym poziomie. Chciałbym także napisać, że firma (wejdź na http://www.studioikar.pl/pl/kontakt/) bez profesjonalnych ludzi nie zajedzie daleko. Czyli skuteczne zarządzanie firmą także polega na tym by ciągle inwestować w personel.

Spotkanie w firmie konsultingowej
Autor: Elkhart Lake’s Road America
Źródło: http://www.flickr.com

Mam dziwne wrażenie, iż w Polsce zasadniczo nie szanuje się pracowników – chociaż to na całe szczęście nie jest reguła.

A przecież dobrze opłacany pracownik, który do tego jest doinformowany, o wiele lepiej wykonuje własne obowiązki zawodowe. Uważam, iż w szczególności w dzisiejszych czasach takie usługi jak choćby coaching są bez żadnego cienia wątpliwości warte naszej uwagi.

Zobacz, jakie dane odnajdziesz pod tym linkiem (http://mlynska12.pl/). Zapewne będą bardzo pasjonujące i warte uwagi, co spowoduje, że często będziesz tu wracać.

Przed miesiącem byłem u trenera biznesu, który być może nie zmienił mojego spojrzenia na świat, lecz znacznie mi pomógł. Wcale nie przesadzam – inwestycja w umysł we wszystkich przypadkach może przynieść satysfakcjonujące efekty. W takim razie: podążaj za trendami, konsulting albo coaching, a pewnie będziesz biznesmenem, któremu całkiem korzystnie idzie. Nie ignoruj tego przekazu.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved