Coraz więcej firm powierza znawcom w dziedzinie architektury wnętrz zaprojektowanie swego lokum tak aby biuro i firma odzwierciedlały swój charakter. Niejednokrotnie już pracodawca całkiem zmienia przekonanie na temat wpływu otoczenia na samopoczucie pracownika. Okazuje się, że wydajny pracownik to głównie szczęśliwy pracownik. Obecnie stawia się na oryginalne wnętrza i nowatorskie rozwiązania, które mają umilić czas spędzany w pracy.

w sali konferencyjnej
Autor: Tim Walker
Źródło: http://www.flickr.com
Biuro > więcej w serwisie https://perfect-przeprowadzki.pl/ winno być wizytówką firmy. Urządzając współczesne biuro należy skupić się na specjalności danej firmy, charakterze pracujących oraz charakteru jaki firma reprezentuje. Aktualnie możemy z pewnością stworzyć biuro, które będzie połączone z designem, indywidualizmem i ekstrawagancją. Biuro – odnośnik do serwisu – winno robić przede wszystkim znakomite wrażenie na osobach odwiedzających je. Dzięki dobrej aranżacji wnętrza, odzwierciedlającej charakter firmy, klienci z większą chęcią zaufają i skorzystają z waszych usług (z pewnością się przyda: ). W nowoczesnym biurze ważni są pracownicy którzy tam pracują. Inaczej urządzimy lokale dla osób pracujących w branży artystycznej, grafików, projektantów, a inaczej dla księgowych czy prawników. Ważne jest, by osoby pracujące tam, mogły identyfikować się z miejscem pracy. Przestrzeń powinna pobudzać korzystnie do działania. Słoneczne przestrzenie z mocnymi akcentami kolorystycznymi wprowadzają nowoczesny charakter i design. Urządzając biuro, trzeba pamiętać o tym, co ma sobą reprezentować. Co innego jest potrzebne w salonie fryzjerskim a co innego w gabinecie lekarskim – meble i wyposażenie gabinetów medycznych. Odpowiednio urządzone biuro i firma to rewelacyjna wizytówka.

Na przykład lokal z akcentem francuskiego glamour to sugestia na nowoczesne biuro. Dominują tu monochromatyczne kolory: biały, czarny i szary. Kropla energetycznej czerwieni doda całości designerskiego akcentu. Jedna ze ścian może zostać ozdobiona strukturą naśladującą beton. Na jej tle możemy ustawić nietypowe biurko o lśniąco białym blacie. Do tego obraz z czarno-białej ceramicznej mozaiki sąsiadujący z czarną ścianą pomalowaną farbą tablicową. Białe meble delikatnie wtopią się w tę wyszukaną scenografię, którą podkreśla sceniczne oświetlenie.Kolejną propozycją może być podobnie nowoczesne i designerskie biuro ale pachnące surową Skandynawią. Styl dopasowany do pomalowanej na biało dębowej podłogi.

Do tego niepowtarzalne, piękne schuttersy, kamienna ściana również w bieli. Jedna ściana może zostać przyozdobiona mocnymi, graficznymi czarno-białymi pasami, wślizgującymi się na podłogę. Wystarczy jeden soczysty limonkowy kolor np. na starych drzwiach. Resztę stanowić będą wyszukane dodatki: lampy, niepowtarzalna biała sofa i praktyczny w tym wnętrzu telewizor. Jako silny akcent, możemy jedną ścianę zamalować na czarno farbą tablicową. Dodatkowa warstwa farby magnetycznej stworzy nam powierzchnię, po której można pisać nie tylko kredą, lecz również przyczepiać magnesem notatki. Można wydzielić też kącik wypoczynkowy. Dwa miękkie fotele w kolorze kamiennego beżu oraz oryginalny regał. Dużo osób mówi, że minimalizm i prostota daje poczucie nowoczesności.
 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved