System lean management jest obecnie jedną z bardziej znanych koncepcji przewodzenia przedsiębiorstwem. Dzięki zastosowaniu tego systemu możliwe jest dostarczanie Kontrahentom wymaganych przez nich rozlicznych wartości o wysokiej jakości przy równoległym zminimalizowaniu sumptów produkcji oraz śladowej ilości zasobów. Lean management określane jest też jako lean manufacturing, lean 6 sigma albo też lean production.

Szkolenie z lean managment
Autor: Heinrich-Böll-Stiftung
Źródło: http://www.flickr.com
W koncepcji tej wykorzystuje się obecnie rozliczne skuteczne narzędzia, takie jak przykładowo VSM, jakiego decydującym celem jest zgromadzenie danych połączonych z faktycznym transferem informacji i elementów fizycznych, do tego wśród narzędzi możemy również odszukać TPM, czyli system który umożliwia zminimalizowanie zaistniałej w urządzeniu awarii oraz poprawę jakości. Te i dużo innych narzędzi jest omawianych na fachowym szkoleniu z tej dziedziny.

Szkolenia tpm zezwalają na uzyskanie perfekcyjnej wiedzy na temat Lean Manufacturing (naukowej oraz (opinie na nasz temat) praktycznej), którą wolno po pewnym czasie wykorzystać w przygotowywaniu innowacyjnych projektów usprawniających funkcjonowanie firmy. Na takim szkoleniu wolno uregulować swoją wiedzę w dziedzinie TMP, OEE, KAIZEN bądź SMED, LEAN, JiT oraz 5S . Z tego szkolenia zdoła skorzystać okazała grupa osób, przede wszystkim jest ono aktualnie kierowane do osób, które pracują na jakimś szczeblu zarządzania firmą, do kierowników albo brygadzistów, mało tego ze szkolenia mogą skorzystać także inżynierowie oraz technolodzy produkcji, albo osoby, które w przyszłości zamierzają koordynować oraz kontrolowaoraz (zapraszamy serdecznie)ojekty Lean w swoich osobistych, prywatnych firmach.

Jak już napomknęliśmy najpierw ów system cieszy się znaczną popularnością na całym świecie, wobec tego nie będziesz mieć kłopotów aby odnaleźć interesujące Cię szkolenie z tego zasięgu. Ofert szkoleniowych jest istotnie mnogość, są one aranżowane przez niemało doświadczonych i profesjonalnych firm oraz placówek. Zdołasz być przekonany, że skorzystanie z tego szkolenia przyniesie Ci nadzwyczaj dużo korzyści.
 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved