Mystery shopper, to innym sposobem tajemniczy Konsument, jaki jest delegowany do sklepu w celu sprawdzenia jakości i poziomu obsługi, i także sprawdzenia indywidualnych usług i towarów. Praca w charakterze tajemniczego Klienta jest pracą nadzwyczaj atrakcyjną oraz zróżnicowaną. Jednego dnia zdołasz na przykład zjeść obiad w gustownej restauracji, natomiast następnego udać się do baru prędkiej obsługi lub sprawdzić poziom obsługi w banku albo w kinie. Jest to praca zróżnicowana, w której każdego dnia robi się coś innego.

Tajemniczy klient

Źródło: http://www.sxc.hu/
Naturalnie nie oznacza to, że praca jest lekka i prosta. Jako mystery shopper należy się wykazać pilnością i rozwagą, koniecznie wypada być również dyskretnym, tak aby nikt nie domyślił się co tak faktycznie robimy – . Po sprawdzeniu konkretnej posługi, towarów trenerom (zobacz http://www.trenerzy.pl/szkolenia-dla-menedzerow/) sprawdzeniu jakości obsługi Klienta, precyzyjnie wypada wypełnić formularz, w którym znajdują się różnorodnego typu pytania. Jako mystery shopper wypada zwracać uwagę na składniki i detale oraz starać się zachować w pamięci jak najwięcej istotnych wiadomości. Im więcej elementów zapamiętamy, tym lepiej odparujemy na pytania mieszczące się w formularzu, co oczywiście przedkłada się na nasze późniejsze honorarium. Czytaj też . badania (link)

Badania mystery shopping są aktualnie prowadzone przez sporo firm i przedsiębiorstw. Dzięki uzyskanym efektom firmy wiedzą, jaka jest jakość obsługi klienta, jaka jest postać usług lub towarów, co poprawić, przeistoczyć, ulepszyć (informacje o jakości). Wszystko to wpływa na zwiększenie wydajności i polepszenie jakości proponowanych usług albo towarów.

Propozycji pracy jako tajemniczy Kontrahent wolno odnaleźć obecnie ogromnie dużo. Jeżeli twierdzisz, iż spełniasz każde ważkie wymagania związane z tym fachem i myślisz, że sprawdzisz się jako dokładny oraz czujny Mystery Schopper to możesz spróbować swoich sił w tym fachu. Ofert pracy odkryjesz wiele, przejrzyj więc parę z nich i wybierz tą, jaka najbardziej przypadnie Ci do gustu.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2022 Manate eCenter. All Rights Reserved