Jeżeli chcesz zmotywować swoich pracowników do wytężonej pracy, wtedy powinieneś pomyśleć nad tym, w jaki sposób skłonić ich do poświęcania jeszcze większej ilości czasu na pracę. Jeśli zatrudniasz głównie pracowników biurowych, wtedy z pewnością powinieneś zdawać sobie sprawę z tego, że sporo czasu w ciągu dnia przeznaczają oni nie na pracę, ale na odpoczynek.

Praca zespołowa
Autor: Steven Vance
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli pracuje się stale przy komputerze, niemalże niemożliwe jest utrzymanie koncentracji przez cały typowy ośmiogodzinny dzień pracy. Sporo pracodawców już świetnie zdaje sobie z tego sprawę – dlatego obecnie praktycznie we wszystkich biurach znajdują się pokoje socjalne lub kuchnie i jadalnie, w których można spędzić trochę czasu w ciągu dnia. Jeśli jednak pozwolisz swoim pracownikom na zbyt dużą swobodę, wtedy na pewno po krótkim czasie będziesz tego żałować. Jeśli zatem chcesz odnaleźć złoty środek pomiędzy kontrolowaniem pracowników, a dawaniem im chwili wytchnienia, wtedy bez wątpienia powinieneś zastosować Cię właśnie do naszej rady. Kiedy chcesz być postrzegany jako fajny pracodawca, wtedy z pewnością powinieneś zapewnić swoim pracownikom niezłe warunki socjalne, jednakże z drugiej strony możesz zacząć ich nadzorować.

Ten materiał jest dla Ciebie interesujący? Jeśli tak to, przejrzyj również podobne serwisy, które posiadają dane na omawiany wątek.

Kiedy zdecydujesz się na taką opcję, wtedy powinieneś jak najszybciej zainstalować zestaw do monitoringu (poczytaj).

kamera kopułkowa
Najczęściej monitoring pracowników w biurach nie polega na ich filmowaniu, ale na sprawdzaniu ich aktywności na służbowych laptopach. Jeżeli zastanowisz się nad tym poważniej, wówczas bez wątpienia dojdziesz do wniosku, że najwięcej czasu typowy pracownik marnuje w ciągu dnia na oglądaniu Internetu. Jeśli w swojej firmie wprowadzisz na przykład monitoring IP i powiadomisz o tym swoich podwładnych, wówczas kategorycznie zanotujesz wzrost efektywności pracy (więcej – monitoring ip).

Jeżeli zainteresował Cię ten tekst, to sprawdź szczegóły (http://www.account-pl.eu/publikacje/oszacowanie-czynnikow-ryzyka-ktore-moga-prowadzic-do-oszustw-w-sprawozdaniu-finansowym), które też są na opisywany temat. Zawsze lepiej jest wiedzieć więcej.

Jeśli Twoi podwładni będą zdawali sobie sprawę z tego, że niemal w każdej chwili będziesz mógł sprawdzić, co dokładnie robili na swoim komputerze, wówczas kategorycznie będą bardziej uważni w robieniu na firmowych komputerach czegoś innego niż praca. Jeśli powiadomisz o tych zmianach swoich podwładnych w odpowiednio spokojny sposób, kategorycznie nie będą temu tak mocno przeciwni jak może Ci się wydawać.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved