Firma Amlux to firma z bardzo dużym doświadczeniem zdobytym przez dwadzieścia sześć lat istnienia na rynku. W swoim długoletnim działaniu na rynku firm sprzątających, wykonali kilka tysięcy zleceń. Obecnie jest to jedna z największych firm sprzątających, jakie działają na Polskim rynku. Specjalizują się w świadczeniu bardzo kompleksowych usług związanych z utrzymaniem porządku w miejscach użytku publicznego oraz na terenie budynków nowo powstałych oraz terenach do nich przylegających. Jest to przedsiębiorstwo, które postrzegane jest jako firma z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Również uważani są za jednych z najlepiej reagujących na potrzeby klienta. Starają się sprostać każdemu wyzwaniu i każdemu zleceniu. Nigdy się nie poddają i bardzo często zdarza się tak, że pracują po godzinach, aby tylko wykonać powierzane im zlecenie.
Ich głównym zadaniem i najważniejszą profesją jest obsługa techniczna budynków użytku publicznego lub tych, które zostaną dopiero oddane do użytku.

Nasze nowe wpisy są tak samo pociągające, co ten. Więc wejdź w link tutaj i oglądaj szczegółowe informacje. Zapraszamy!

Są pełnymi profesjonalistami, co zaświadcza szereg certyfikatów i rekomendacji zadowolonych klientów. Obecnie zatrudniają ponad cztery tysiące pracowników i świadczą swoje usługi na terenie całego kraju. W każdym większym mieście posiadają swoją siedzibę, dzięki czemu kontakt z firmą jest bardzo prosty. Obecnie posiadają czternaście biur rozsianych po całym kraju. Amlux posiada bardzo duże doświadczenie i pełen profesjonalizm co pozwala na zarekomendowanie tej firmy jako solidnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Mimo tak dużego zasięgu działania, firma planuje jeszcze bardziej poszerzyć swój zasięg i poprzez otwieranie nowych biur w miastach, gdzie jeszcze nie świadczą swoich usług. Dodatkowo firma w ostatnim czasie stara się poszerzyć zakres swoich działań i obecnie świadczą również usługi projektowania przestrzeni. Jest to początkowy okres świadczenia tych usług, dlatego nie mogą pochwalić się tak bogatym portfolio jak w przypadku świadczenia usług porządkowych. Jednak mimo to jest bardzo duże zainteresowanie tą usługą. Powodem jest bardzo duże zaufanie klientów do samej firmy.

Firma (Koperty foliowe co-ex) Amlux nie tylko projektuje tereny zielone, ale również świadczy usługi po-projektowe. Co to znaczy? Po zaprojektowaniu terenu zielonego, wraz z wykazem roślinności jaka ma zostać użyta w wykonaniu, świadczą usługę wykonania tego terenu (oczywiście według zaakceptowanego projektu) oraz późniejszą opiekę. Opieka ta polega na przycinaniu roślinności, przesadzaniu krzewów, koszeniu trawników i podlewaniu całego terenu w okresie wzmożonych suszy.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved