Po ulicach chodzi mnóstwo ludzi, w głowach których powstają doskonałe pomysły na biznes. Zdarza się jednak jednak, że nie nie wiedzą, jak się przebić, lub najprościej w świecie – nie posiadają finansów na start. Czy dobry pomysł ma szansę na pomoc?

ludzie biznesu
Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Naturalnie. Ciekawym wyjściem okazał się fundusz kapitału zalążkowego. Na czym polega? Człowiek z planem na rozwój branży technologicznej czy IT przychodzi do Funduszu. Ten ocenia, czy naprawdę jest potencjał. Jeżeli tak, w zamian za nie więcej aniżeli 50% udziałów, pomaga założyć firmę, zaplanować biznesplan, udostępni lokal na siedzibę i sprzęt. Firma powoli będzie wzrastać, ponieważ pieniądze z dofinansowania wesprą jej towar czy usługę. Fundusz zalążkowy to więc fantastyczne rozwiązanie dla początkujących firm. Ważne, iż takie środki finansowe ulokowane są na obszarach wszystkich polskich województw (dolnośląskim, mazowieckim, pomorskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim…).

Czy aby na pewno firm (polecamy https://www.forsel.pl/kredyty-dla-firm/kredyt-hipoteczny) NewConnect potrafi pomóc w debiucie na rynku akcji?

Tak, tak. Czym właściwie jest rynek akcji NC? To rynek dla niewielkich, świetnie prosperujących firm, które do następnego wzrostu potrzebują dodatkowych kwot pieniężnych. Pozyskane od inwestorów mają za zadanie przysłużyć się wyższemu wzrostowi.

biznesmeni po pracy
Autor: The Elite Ayrshire Business Circle
Źródło: http://www.flickr.com
Rynek jest też pociągający dla inwestorów, gdyż mają łatwy dostęp do przedsiębiorców, których nowa idea na biznes jest tak niezwykle interesujący, iż w przyszłości może przynieść miliony. Alternatywny rynek akcji to właściwe miejsce na debiut spółek z branży nanotechnologicznej czy medycznej. Należy jednak mieć świadomość, że przygotować do startu na NC może jedynie certyfikowany doradca jak na .

Jeżeli prezentowany tekst okazał się dla Ciebie wartościowy, nie czekaj i zobacz szczegóły tutaj hurtownia materiałów biurowych wrocław – poznasz jeszcze dokładniejsze dane.

tego typu współpraca jest absolutnie obowiązkowa. Nie każdy doradca NewConnect jest w stanie pochwalić się wielkimi wejściami, jednak jedni z najlepszych na polskim rynku potrafią wprowadzić nawet do kilku spółek. Listę autoryzowanych doradców można znaleźć na stronie internetowej NC. Którego konkretnie wybrać, decyduje spółka, gdyż to właśnie ona finansuje jego obsługę.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved