Oferowane namioty reklamowe są rozłożyste, proste w montowaniu i transporcie, a przy tym uniwersalne w użyciu. Są idealnym nośnikiem przekazu reklamowego.Na każdym namiocie, można wykonać logo firmy, grafikę albo napis reklamowy.Dzięki temu namioty reklamowe będą w łatwy sposób przykuwać uwagę na treść reklamową sprawiając, że większa liczba ewentualnych klientów zwróci uwagę na proponowane usługi i produkty. Brak problemów z transportem a dodatkowo szerokie możliwości dostosowania do potrzeb sprawiają, że ten typ namiotów cieszy się dużą popularnością.

targi
Autor: Times Square Public Relations
Źródło: Times Square Public Relations
Namioty reklamowe występują są w rozmaitych|różnorakich wymiarach i szerokiej gamie barw. Kolorystyka poszycia oraz ścianek bocznych jest niezwykle istotna, zwłaszcza wtedy kiedy pragnie się dopasować stoisko do kolorów firmy albo logo.

Wysokość namiotu po otworzeniu to standardowo 180 cm, ale istnieje możliwość dopasowania tego wymiaru, jak i rozmiaru podstawy, do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Wierzch namiotu jest wykonane z tkaniny poliestrowej, dwa razy zabezpieczanej. Na indywidualne życzenie odbiorcy istnieje możliwość wstawienia okien w bocznych ściankach oraz drzwi.Dzięki swojej trwałej konstrukcji produkowane namioty reklamowe są idealnym rozwiązaniem dla ludzi praktycznych, ceniących sobie solidność i użyteczność. Namioty posiadają bardzo stabilną budową i mogą posłużyć też jako stoiska handlowe lub gastronomiczne.Namioty reklamowe wspaniale sprawdzają się na imprezach w plenerze – są leciutkie w budowie (poznaj zawory odcinające w ofercie mercor) i łatwe w montażu. Namioty zbudowane są też z doskonałych tkanin pokryciowych, co czyni je wyjątkowo odpornymi na czynniki atmosferyczne.

Namioty reklamowe dostępne są w 3 wariantach stelaża.

To dobrze, że masz chęć uzyskać zbliżone informacje na prezentowany wątek, gdyż wchodząc na odsyłacz, poznajesz przydatne informacje (http://zabudowy-samochodowe.pl/o-firmie/filmy-bott/) na podnoszone zagadnienie.

Stelaż stalowyzbudowany jest tylko i wyłącznie ze stali cynkowanej.Stelaże alu-mix zbudowane są z aluminium,gdzie są specjalnie zaprojektowane umocnienia, co powiększa ich trwałość. Nogi namiotu wykonane są ze stali cynkowanej, tak jak w namiocie stalowym. Stelaże aluminium, mają taką samą budowę jak stelaże alu-mix, lecz dodatkowo podnóżki namiotu wykonane są ze specjalnie zaprojektowanych profili aluminiowych. Jest to najbardziej lekka wersja stelaża.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved