Bank oferuje rozmaite możliwości dla osób indywidualnych i firm. Oferujemy szybki kredyt gotówkowy. Aby złożyć wniosek o szybki kredyt gotówkowy wystarczy dostęp do Internetu. Jeżeli masz już konto w naszym banku, sprawdź w serwisie transakcyjnym lub w nowej aplikacji mobilnej jaką przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę kredytu. Oferta to indywidualny limit, wstępnie wyliczony na podstawie historii Twojego rachunku. Pieniądze na dowolny cel do 150 000 zł, uzyskasz nawet w kwadrans. Nie musisz oczywiście posiadać wcześniej konta w naszym banku, by dostać kredyt bez wychodzenia z domu.

pieniądze
Autor: Vsevolod Knyazev
Źródło: http://www.flickr.com

Swoje zarobki możesz potwierdzić przesyłając mailem do naszego banku – skan historii konta, na które wpływa Twoje wynagrodzenie. Szczegółowe informacje otrzymasz na e-maila po złożeniu wniosku kredytowego.

Jeśli twierdzisz, że opisywany tutaj wpis jest interesujący i szukasz czegoś pokrewnego, to kliknij oprócz tego ten link, a zobaczysz więcej informacji agencja graficzna.

Dla odbiorców sporządziliśmy także darmowe konta bankowe. Za prowadzenie rachunku bank nie pobiera żadnych pieniędzy. Do dyspozycji klienta jest bezpłatna karta płatnicza i bezpłatne wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą – pod warunkiem, że co miesiąc na rachunek wpłynie minimum.

Jeżeli chcesz uzyskać równie ciekawe informacje na przedstawiany wątek, to przenieść się do portalu (https://aureus.pl/blog/abc-wynajmu-dlugoterminowego/), który zawiera cenne wiadomości w odniesieniu do podnoszonego problemu.

1000 zł z innych banków I zostanie dokonana co najmniej jedna płatność kartą debetową. Czytaj więcej

Darmowe konto bankowe, charakteryzuje się również nowoczesnymi usługami bankowymi – korzystnym systemem premiowym, usługą money back oraz gamą interesujących produktów powiązanych. Konto zapewnia więc komfort korzystania z systemu transakcyjnego banku – nie tylko w wersji normalnej, ale także internetowej. Oprócz tego polecamy otwarte konto oszczędnościowe z oprocentowaniem do 3,0% przez 6 miesięcy od daty otwarcia konta oraz inne atuty takie jak: loteria, w której można wygrać dwukrotność swojego wynagrodzenia, korzystny pakiet ubezpieczeń już od 5 zł miesięcznie oraz propozycję realizacji przelewów na e-mail i numer telefonu. Polecamy artykuł


Dla zakładów polecamy darmowe konta dla firm. Darmowe konto dla firm najwięcej zalet przyniesie przedsiębiorcom, którzy szukają darmowego internetowego rachunku dla firm. Konto jest w całości darmowe – w pakiecie jest darmowe prowadzenie rachunku, obsługa karty, przelewy (w tym do ZUS i US) oraz darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju. Więcej na

pożyczka finansowa
Autor: eFile989
Źródło: http://www.flickr.com

Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy często dokonują płatności bez użycia gotówki. Największymi atutami rachunku jest: nowoczesny system transakcyjny, przelewy ,,od ręki”, atrakcyjny pakiet ubezpieczeń w ramach rachunku; kody rabatowe na wybrane produkty i usługi portali partnerskich banku; nowoczesna aplikacja mobilna; możność korzystania z konta przez kilka osób (np. właściciela firmy i jego pracowników); możliwość skorzystania z bogatej oferty kredytów dla firm; szeroki pakiet usług dodatkowych dla przedsiębiorcy.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved