Bielsko-Biała, miejscowość na pograniczu. Równie blisko stąd do Pragi, Wiednia i Ostrawy. Bielsko-Biała jest stolicą rejonu współcześnie znanego jako Podbeskidzie. Nazwa ta lokalnie wzbudza kontrowersje wśród tutejszych mieszkańców, ponieważ nie oddaje złożonej przeszłości.

Z racji swego położenia u stóp Beskidu Śląskiego miasto to głównie kojarzone jest z wypoczynkiem w zimie.

link do strony
Autor: Mark Hillary
Źródło: http://www.flickr.com

Mało kto myśli o Bielsku-Białej jak o ośrodku finansowym, a Bielsko-Biała z przyczyn bliskości stolic nadaje się na centrum finansowe jak mało które z miast tego regionu.

Interesuje Cię skąd pozyskujemy wiedzę na zawarty w naszym wpisie temat? Zapraszamy zatem do następnej witryny – tam czeka na Ciebie istotne źródło (http://www.rozwod.sos.pl/).

Widać w mieście. Główna ulica miasta przywodzi na myśl centrum Wiednia, i nie jest to wyłącznie efekt cudnej architektury wzorowanej na Wiedniu końcówki dziewiętnastego wieku, ale również efekt dużej liczby banków które mają tutaj swoje oddziały. Jednakże by miasto mogło spożytkować powyższe atuty nieodzowna może być sala konferencyjna Bielsko-Biała (więcej na ten temat) oferuje wiele takich miejsc.

Można negocjacje biznesowe prowadzić w sali hotelu pamiętającego Cesarza Franciszka czy postawić na miejsce z widokiem na góry. Sale konferencyjne zlokalizowane na peryferiach miasta tworzą nastrój wygodny dla cichych spotkań biznesowych. Świetnie rozwinięta infrastruktura kolejowa jak też drogowa, bliskość Uniwersytetu Śląskiego a także innych uczelni jest dogodną lokalizacją do prowadzenia sympozjów.

Każdego dnia bądź zorientowany (http://bscav.eu/oferta/konferencje-online/) w takich dziedzinach, które Cię interesują. Jeżeli szukasz dodatkowych wiadomości, wejdź w podany link, a tam czeka na Ciebie ogrom współczesnych wątków z owego sektora.

Bielsko-Biała po ukończonej konferencji oferuje jej uczestnikom dużą ilość atrakcji, m.in. ścianę wspinaczkową na której uczestnicy konferencji mogą się nieco rozerwać. Amatorzy aktywnego wypoczywania mający ochotę na mały spacerek górskimi szlakami mogą po 15-minutowej jeździe komunikacją miejską trafić na szlak krajoznawczy i napełniać się włóczęgą górska.

Natomiast dla tych z uczestników konferencji jacy ze wszystkich sportów preferują picie piwa Bielsko-Biała ma w swej ofercie również miejski browar, nawiązujący do tradycji piwowarskich, bowiem jak każde odpowiednio stare miasto Bielsko miało własny browar. Zaś miłośnicy architektury w drodze z konferencji mogą podziwiać secesyjne kamienice w centrum Bielska. Podobno zachowało się tu ich więcej aniżeli w Krakowie. To wszystko z całą pewnością pozwoli Bielsku-Białej stać się w przyszłości dużym centrum biznesowym.
 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved