W sklepach mamy sporo rodzajów bardzo dobrych odkurzaczy. Każdy model czymś się odróżnia, posiada różne parametry, pasuje do czegoś innego. Jedne więc będą odpowiednie do zapylonych pomieszczeń, kolejne będą dobre do używania na mokro.

sprzątanie profesjonalne
Autor: Florian Bugiel
Źródło: http://www.flickr.com

Zanim dokonamy zakupu tego typu sprzętu trzeba się zastanowić, w jakim celu będziesz go użytkował. Tak jak bowiem wspomnieliśmy na początku artykułu, tego typu sprzęt do sprzątania ma różnorakie zastosowania. Niektóre w związku z tym odkurzacze profesjonalne doskonale wytrzymują test stosowania na mokro, jeszcze kolejne na sucho.

Pragnę namówić Cię na dobre www. To nowa witryna, która ma masę ciekawych wpisów. Miło będzie też, jeśli zostawisz ocenę.

Dodatkowo, musimy sprawdzić prawdopodobny czas jego użytkowania. Musimy określić, jak długo będzie używany. Całe szczęście podział jest dość czytelny, producenci więc rozdzielają ten sprzęt na trzy podstawowe klasy.

Klasa low, to klasa najniższa, medium – średnia, a high najwyższa. Klasy są pomocne w odniesieniu do klasyfikacji pyłów, wprowadzono go w 1997 roku. W typie L są odkurzacze przede wszystkim stosowane do usuwania pyłów. Odpowiednio usuwają nieczystości, które mogą powstawać w branży stolarskiej oraz przy niewielkich pracach remontowych. Są też dobre do pozbywania się piasku i niewielkich kamieni. W klasie niżej odnajdziemy odkurzacze przeznaczone do sprzątania pyłów po drewnie i materiałów drewnopodobnych. Są również stosowanie do usuwania wypełniaczy albo farb. Najwyższa półka urządzeń usunie groźne dla zdrowia substancje rakotwórcze oraz zagrażające zdrowiu ludzi. Przeczytaj więcej: IZI.

odkurzanie
Autor: Twentyfour Students
Źródło: http://www.flickr.com

Maszyny takiej klasy dają sobie radę w związku z tym z tak groźnymi rzeczami jak azbest, pleśnią, jak i również pyłami mineralnymi, niklem oraz sadzą. Kupując tego typu odkurzacz musimy zwracać dużą uwagę na to, jakiego typu silnik jest użyty. Od jego mocy zależy moc ssania i możliwości przerobowe. Bardzo ważne są także filtry. Tutaj najistotniejsze jest poznanie klasy filtra, który musimy kupić. Zwracajmy tutaj uwagę na klasy, które opisane były powyżej, to znaczy L, M i H. Warto także zwracać wagę na urządzenia z możliwością samooczyszczania się filtra. Tego typu system pozwala wydłużyć czas naszej pracy.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved