Auto złom Poznań przyjmuje każdy pojazd na złom, zapewnia darmowe holowanie auta, wystawia zaświadczenie o złomowaniu, proponuje środki finansowe za każdy oddany pojazd.

Auto złom Poznań to stacja demontażu samochodów z upoważnieniem wojewody wielkopolskiego do wystawiania zaświadczeń potrzebnych do wyrejestrowania pojazdu. Auto (Ciche auto) złom Poznań zajmuje się złomowaniem pojazdów jak i sprzedażą elementów odzyskanych z przyjętych aut. Auto złom poznań holuje auto własnym transportem oraz za każdy przyjęty na stację samochód – płaci . Auto złom Poznań sprzedaje elementy samochodowe z rozebranych pojazdów.

Kiedy zainteresował Cię prezentowany wątek, obejrzyj www a zapewne zdobędziesz więcej informacji na to ciekawe zagadnienie – nie czekaj tylko kliknij.

W ofercie jest wiele części takich jak: silniki, elementy karoserii, części wykończenia wnętrza oraz inne części samochodowe.

samochody w skupie złomu
Autor: Firing up the quattro….
Źródło: http://www.flickr.com

Aby złomować auto, potrzeba: samochód z czytelnym numerem silnika oraz nadwozia; dowód rejestracyjny albo dokument potwierdzający dane auta w przypadku, kiedy dowód rejestracyjny został zatrzymany przez policję, potrzeba potwierdzona przez wydział komunikacyjny – kopia dowodu rejestracji samochodu, w sytuacji gdy samochód został zakupiony, ale nie był zarejestrowany na nowego właściciela – dowód rejestracyjny zapisany jest na poprzednią osobę; umowa kupna potwierdzona w urzędzie skarbowym oraz dowód tożsamości właściciela pojazdu. Sprawdź też

Główną aktywnością firmy jest recykling pojazdów, sprzedaż używanych części zamiennych do pojazdów oraz złomowanie aut.Profesjonalny skup aut do złomowania – płaci za każdy pojazd bez znaczenia jest stan, marka i rocznik. Firma wystawia zasiwdczenia do ubezpieczalni oraz ma własne darmowe lawety. Firma przede wszystkim specjalizuje się w kasacji aut, zgodnie z obowiązującymi przepisami i regulacjami, zachowując przy tym wszelkie standardy bezpieczeństwa.

Kasacja samochodów Warszawa jest obecnie jedną z najchętniej wybieranych form pozbywania się samochodów. W czasie pracy wykorzystuje sie nowoczesny sprzęt, który calkowicie likwiduje niesprawne lub po prostu stare auta .Kasacja samochodów Warszawa to doskonałą alternatywą dla auto szrotów czy złomowisk. Przedsiebiorstwo proponuje dobre warunki współpracy oraz zachowanie najwyższych standardów obsługi. Zlomowanie aut może być bardzo korzystne zarówno finansowo, jak i pod wzgledem ochrony srodowiska naturalnego.
 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2020 Manate eCenter. All Rights Reserved