Grubość naszych portfeli rośnie w zastraszającym tempie. Nie od przypływu gotówki, niestety. Oprócz szeleszczących banknotów i ciężkich miedziaków, coraz częściej portfel wypełnia nam plastik. I żeby to były, chociaż karty kredytowe. Niestety nie. Zwykle to następne karty do butików, które mają z nas zrobić lojalnego klienta.

Dzięki temu kawałkowi plastiku to w tym, a nie kolejnym sklepie, mamy zrobić zakupy, to w tym a nie w innym miejscu kupimy płytę to na tej stacji benzynowej kupimy benzynę, to u tego operatora zakupimy usługę internetową , to w tym banku założymy konto, to do tego kina pójdziemy, a nie do drugiego. Z jakiego powodu tak jest?
Programy lojalnościowe dla każdego

Bo jesteśmy ich lojalnym klientem, a tym lojalnym klientem czyni nas ten właśnie kawałek plastiku. Ma on w sobie cudowną siłę sprawczą, która nie pozwala nam pójść do innego sklepu niż ten, który świeci się na naszym plastiku. Tak oto pokrótce funkcjonuje system lojalnościowy.

Pamiętaj, że żeby uzyskać interesujące wiadomości na omawiany temat, musisz odnaleźć właściwe źródło – więc odkryj serwis (www.raczynski-kancelaria.pl/), w tamtym miejscu odnajdziesz wciągające fakty.

Jego magia działa na nas od dobrych kilku lat.

Ten, kto stworzył program lojalnościowy byłby zapewne do dziś szczęśliwym i bogatym człowiekiem. I pewnie rozumie, jak dobrze nam się przysłużył. Wszystko to głównie dzięki ludzkiemu zachowaniu: większość ludzi nie lubi zmian, dlatego też, jeśli już zdecyduje się zostać członkiem klubu lojalnościowego danego producenta, zrobi to mądrze. Sklepy zaś widzą w tym swoją szansę przywiązania klienta na stałe.h Owszem bywają kolekcjonerzy, którzy lubią trzymać wypchane portfele, ale jeśli człowiek nie używa tej atrakcji jakim jest karta, nie jest atrakcyjny dla sklepu, bo nie daje mu zarabiać. Tak to, bowiem działa: sklep ma zysk z zakupów robionych przez klienta, ale również umie mu się za lojalność wykonywanego wyboru, odwdzięczyć.

W praktyce oznacza to, że za firmowymi kartami, kryją się fundowane punkty, które mają skusić nas do zapisania się do klubu. Członkostwo w klubie posiada, zatem swoje bezcenne plusy. Dzięki zakupom u partnera takiego systemu, nasze uchowane bonusy zamieniają się w prawdziwe rzeczy. A kto z nas nie chce otrzymywać prezentów? A te są naprawdę atrakcyjne: ręczników przez drobne gadżety do domu po luksusowe telefony komórkowe. Dlatego jeśli jeszcze nie jesteś w żadnym programie lojalnościowym pomyśl, którą firmę lubisz i za co, i sprawdź czy nie oferuje takiego premii. Wszak fajnie jest dostawać dodatki za coś, co i tak byśmy nabyli.

Autor

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved