Kiedy mamy w planach przygotowanie kursu lub szkolenia powinniśmy pomyśleć nad wieloma kwestiami natury organizacyjnej. Jedną z najważniejszych rzeczy jest wybór dobrego miejsca na spotkanie. Przystępując do wyboru sali konferencyjnej musimy sobie zadać pytanie, jaki wydźwięk będzie miało takie spotkanie.

konferencja
Autor: Sebastiaan ter Burg
Źródło: http://www.flickr.com
Mamy różnego rodzaju szkolenia. W przypadku wielogodzinnych konferencji organizowanych dla uczestników z różnych zakątków kraju, a nawet i z zagranicy ważne jest pamiętanie o zapewnieniu noclegów oraz prowiantu. W dużym mieście nie będzie z tym problemu, gdyż hotel Wrocław lub też hotele Wrocław , to ogromna baza, gdzie można się wygodnie przespać. Jeśli planujemy szkolenie średniej wielkości może się okazać, że będzie potrzebny większy dostęp do urządzeń multimedialnych. Spotkanie o charakterze integracyjnym powinno być zorganizowane niedaleko atrakcji turystycznych. Najlepiej sprawdzają się ciekawe miasta, jak sale konferencyjne (informacje o ofercie), ale także miejsca odległe od cywilizacji, jak góry czy morze.

To, jakiego typu sali na nasz event będziemy potrzebować zależy od liczby uczestników. Kiedy robimy spotkanie dla około 50 osób, to komfortowy metraż da nam już powierzchnia około 70 m2. Czym większa liczba ludzi tym większą ilość miejsca będziemy potrzebowali, dajmy na to, ponad setka, to już sala powinna mieć około 150 m2. Dość ważny jest układ krzeseł oraz stołów, to właśnie wspomniana kwestia decyduje, ile osób pomieści się na danej przestrzeni. Nie powinniśmy jednakże uzależniać rozkładu planu miejsca jedynie od maksymalnego zapełnienia przestrzeni.

konferencja
Autor: Startup Mena
Źródło: http://www.flickr.com
Innym bardzo istotnym elementem jest dostępność multimediów. Trudno dzisiaj wyobrazić sobie konferencję bez dostępności wi-fi dla każdego uczestnika. Inne ważne urządzenia to projektor multimedialny oraz odpowiednie nagłośnienie. To też niesamowicie istotne rzeczy, aby lloyd woodley english language centre – mojekonferencje.pl/lodz/lloyd-woodley-english-language-centre – była na naprawdę wysokim poziomie. Sala powinna być klimatyzowana, musimy również sprawdzić akustykę tego miejsca.

Absorbujący tekst? Jeżeli tak sądzisz, to bez ociągania kliknij tutaj, ponieważ niewątpliwie warto zobaczyć również inne podobne materiały!

Tylko mikrofon może nie dać wygody w odbiorze wykładów przez każdego uczestnika naszego spotkania. Takie warunki na pewno spowodują, że każdy będzie czuł się dobrze na szkoleniu. To także gwarancja, że każdy z uczestników będzie w stanie wystawić wysoką notę szkoleniu, jakie zorganizowaliśmy.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved