Fachowy zegarmistrz oferuje swój serwis – kompleksowe naprawy zegarków pochodzenia szwajcarskiego, japońskich i innych. Zegarmistrz posiada bogatą ofertę oryginalnych części do zegarków szwajcarskich – od pasków, bransolet, kończąc na najdrobniejszych częściach mechanizmu. Zegarmistrze są ciągle szkoleni w szwajcarskich firmach zegarkowych, co potwierdzone jest licznymi certyfikatami. Zegarmistrz kładzie wysoki nacisk na dokładność, staranność wykonywanych usług oraz zadowolenie klienta. Zegarmistrz oprócz kompleksowych napraw, przeglądów, remontów zegarków wykonuje też niewielkie naprawy oraz regulacje zegarków ( zazwyczaj na poczekaniu ) tj.: wymiana baterii, wymiana szkiełek, skracanie pasków nietypowych czy zapięć w bransoletach, wymiana uszczelek, kontrolowanie wodoszczelności i poboru energii w zegarkach kwarcowych, regeneracja bransolet stalowych, usuwanie rys w zegarkach swatch itd.

zegar

Autor: J R
Źródło: http://www.flickr.com
Zegarmistrz oferuje naprawę www.drlaptop.pl albo wymianę uszkodzonych części koperty i bransoletki oraz ich polerowanie i zgodnie z wyglądem oryginalnym zegarka. Możliwe jest też czyszczenie zewnętrznych części zegarka w ultradźwiękach. Zegarmistrz oferuje również wymianę baterii, która obejmuje kontrolę parametrów mechanizmu jak i wodoszczelności. Na wykonywane naprawy i wymienione części udzielana jest 12 miesięczna gwarancja. W przypadku wystąpienia w czasie gwarancji usterki – zostanie ona bezpłatnie usunięta. Zegarmistrz odnawia zabytkowych mosiężne koperty zegarków, dzięki czemu odzyskuje połysk i wygląda jak nowy . Zegarmistrz odnawia cyferblat – z tarczy usuwa zniszczoną farbę, a potem maluje ją ręcznie według oryginału tudzież życzenia klienta. Zegarmistrz oferuje także grawerowanie napisów okolicznościowych na zegarku. Cena graweru to 4 zł od litery – nie licząc spacji.

zegarmistrz

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
Naprawa trwa jeden tydzień, należy pamiętać też że termin naprawy zależny jest od dostępności elementów wymiennych i może być wydłużony. Cena generalnego przeglądu tudzież naprawy jest ustalana indywidualnie z klientem z powodu sporej różnorodności zegarków i cen elementów do nich.

Czy tego typu problemy Cię absorbują? Ochoczo więc kliknij tu – ta użyteczna strona (https://mpgold.pl/kategoria/srebro/) bez wątpienia również bardzo Cię zainteresuje!

Na wykonywane naprawy i wymienne części udzielana jest roczna gwarancja. W momencie wystąpienia w czasie gwarancji usterki, zostanie ona bez dodatkowych kosztów usunięta. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń powstałych w wyniku standardowego zużycia, zdarzeń losowych albo niewłaściwego użytkowania zegarka. Gwarancja jest nieważna w przypadku napraw lub jakichkolwiek ingerencji osób nieuprawnionych do serwisowania zegarków.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2022 Manate eCenter. All Rights Reserved