,,X” to dobrze przygotowany, odpowiedni do najnowszych przepisów, program kadrowo – płacowy, przeznaczony dla urzędów księgowych, kancelarii doradztwa podatkowego oraz małych firm. Zezwala na zarządzanie dokumentacją kadrowo – płacową, w tym wydruk ponad 50 różnych pism.

przykładowa faktura
Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com
Program do wystawiania faktur za pomocą Internetu to oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Fakturować można bezpłatnie i bez żadnych ograniczeń. Specjalny serwer gwarantuje, iż wystawione faktury oraz zapisane na nich informacje nie będą dostępne dla osób do tego nieupoważnionych. Faktury (znajdź informacje) online magazynowane są w certyfikowanym E-archiwum. Są zabezpieczane cyfrowo, a ich duplikaty wykonywane sa na bieżąco. Zmniejsza to ilość papierowej dokumentacji, jednocześnie zachowując stały dostęp do faktur, niezależnie od tego gdzie aktualnie się znajdujesz. Aby posiadać wejście do systemu wystarczy jedynie podłączenie do Internetu. Polecamy także artykuł:

Program ten jest niebywale intuicyjny i prosty do obsługi. Program do faktur on-line nie wymaga żadnej rejestracji. Wystawić można fakturę VAT, proformę, zaliczkowa, korygująca tudzież rachunek online.

Zawsze możesz edytować własne faktury online. Wyszukiwarka odszuka także kontrahenta po jego nazwie oraz każdy zapisany lub wysłany do niego dokument. Dzięki tego programu błyskawicznie możesz też zweryfikować wiarygodność kontrahenta na Giełdzie Długów. Ostrzeże Cię to, z którymi firmami lepiej nie kooperować. Wzór faktury jest czytelny. Dodatkowo program sam wyliczy kwotę VAT, podpowie zgodną z zasadami klasyfikację towarów czy usług i stworzy bazę danych – kontrahentów i produktów. Czytaj też

wystawianie faktury
Faktury, które nie zostały zapłacone w terminie automatycznie informują o tym, że minął ich termin płatności.
Program do faktur jest nieustannie aktualizowany przez zespół fachowych księgowych.
Zawsze możesz być pewny, że faktury są poprawnie ponumerowane, odpowiednio wyliczone oraz bezbłędne z punktu księgowo-podatkowego.
Dodatkowo wsystemie jest funkcja Kadry i płace, który daje możliwość:
- zawieranie umów na dowolną formę zatrudnienia z pracownikiem;
- łatwe prowadzenie ewidencji zatrudnionych;
- ustala wynagrodzenia, uwzględniając przy tym różnorakie premie płacowe;
- tworzenie deklaracji podatkowych i ich wysyłki w formie elektronicznej.
Aby zdobyć więcej fachowych informacji zapraszamy na naszą stronę WWW lub do kontaktu telefonicznego! Zapoznaj się z
 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved