Od zarania dziejów ludzie się kształcili, tak mamy do dziś, jednakże w XXI wieku metody samodoskonalenia przyjęły już trochę inną formę.

Dziś nie giniemy na bitwach, jak w okresie Troi, gdyż ojciec nie wspomniał, iż do dzidy dobrze jest też zabrać tarczę. Dawniej zdobywaliśmy wiedzę poprzez praktykę, dziś uczymy się teorii, którą później wzbogacamy przez praktykę.

szkolene
Autor: Open Knowledge Foundation
Źródło: http://www.flickr.com

Dziś nie potrzebujemy węgla oraz litej ściany aby móc zapisać notatki, dziś posiadamy zeszyty, notatniki, tablety, notebooki, obecnie mamy kursy oraz szkolenia, na przykład zarządzanie bezpieczeństwem żywności szkolenie, cała masa, dużo darmowych, z których nawet nie potrafimy skorzystać. Dziś również istnieje przekonanie, że to, co jest za darmo, na pewnoz pewnością jest gorszej, jakości, iż niczego się tam nie dowiem.

Jeśli ten materiał jest według Ciebie wartościowy to sprawdź serwis, w którym przeczytasz podobne informacje. One na pewno będą dla Ciebie użyteczne.

Co interesujące, gdyby pokazać zwykłemu Kowalskiemu, który chce się nauczyć łowić ryby, za darmo dwa kursy: pierwszy – „W jaki sposób być mistrzem w łowieniu ryb” i drugi, identyczny – „W jaki sposób zostać mistrzem w łowieniu ryb” z drobnym drukiem umieszczonym w górnym rogu „proponowana cena detaliczna: 379 zł”, to na pewno chwyciłby ten drugi, bo w dzisiejszych czasach wartość dyktuje cena. Warto natomiast wiedzieć, iż wszystkie kursy są na „jedno kopyto”, zanim ich wszystkich nie przeanalizujemy.

Z drugiej strony, darmowe szkolenia są robione w różnorakich dziedzinach, lecz nie wszystkich. Te raczej specjalistyczne, jak lean management szkolenia wymagają od uczestnika już jakiegoś wkładu pieniędzy.

Wejdź w link i przenieś się na stronę twórcy. Tam znajdziesz wiele skrupulatnych wiadomości na przedstawiony tutaj interesujący temat.

Gotówka, którą inwestujemy w takie szkolenia na pewno zwróci nam się z nadwyżką, jednakże trzeba sporo wysiłku, by uzyskać zadowalające efekty. W ten sposób widoczny jest jakby prosty podział na dwa typy kursów: darmowe oraz płatne (Zamów szkolenie z zarządzania bezpieczeństwem żywności).

szkolenie
Autor: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com

W większości branż bez problemu odnajdziemy szkolenia, za które nic nie zapłacimy, jak i takie, które będą nas kosztowały dość dużo. Jednakże, jeśli chcemy się rozwijać w danej tematyce powinniśmy inwestować w pierwszy, oraz drugi rodzaj szkoleń. Niestety nie ma tak, iż poszukując jedynie bezpłatnych kursów będziemy w stanie dokładnie zgłębić interesujące nas zagadnienie. Problem polega na tym, że najczęściej ci doskonali fachowcy w swojej dziedzinie słono liczą sobie za włąsną wiedzę. Jednak z czasem okaże się, iż tego rodzaju inwestycja przyniesie nam oczekiwane profity.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved