Niby dziś każda rzecz jest jednorazowa. Jak się coś nie pasuje to wyrzucamy to do koszu. jak, wiemy szybkość życia prowadzi do tego, że spore grono osób nie ma zbyt wielu rzeczy. Stale zmieniamy mieszkania, poszukujemy nowych możliwości, brakuje, więc w naszej codzienności miejsca na jakieś stałe rzeczy.

Kolorowa grafika
Autor: TANAKA Juuyoh (田中十洋)
Źródło: http://www.flickr.com

Przez, te ciągłe zmiany musimy szukać rzeczy, które do tej zmienności się dopasują. Na szczęście możemy pożegnać się z wyrzucaniem różnych przedmiotów. Dzięki nowej technologii, jaką jest technologia hydrografiki (strona) można zmieniać wygląd ulubionych przedmiotów w związku z tym, do czego akurat jesteśmy na konkretnym etapie życia przekonani. Jeśli w nowym domostwie potrzebujemy bibelotów, które będą posiadały wzór (zobacz korekta faktury wzór) szkockiej kraty trzeba znaleźć firmę znającą się na hydrografice. Kiedy zaniesiemy nasz fikuśny wazon do ludzi zajmujących się hydrografiką, pośród foli będziemy musieli wybrać wzór, który by nas interesował. Często już kolejnego dnia będzie można iść po naszą rzecz, która będzie całkiem odmieniona. Technologia ta polega na oczyszczeniu danej rzeczy (umyciu i odtłuszczeniu), później rozkłada się folię na wodzie (wszystko w odpowiedniej temperaturze) i zanurzeniu danego przedmiotu w folii. Brzmi raczej jak bajka, ale jak raz zobaczymy efekt pracy hydrografików, to zrozumiemy, że to genialna metoda na nadanie drugiego życia często zniszczonym rzeczom.

Z nieciekawej rzeczy w całkiem nową
Sporo osób słyszało o recyklingu. Wielu ludzi próbuje wprowadzić w życie

Modernistyczny kształt
Autor: Danny Fowler
Źródło: http://www.flickr.com

odmienianie różnego typu rzeczy niepotrzebnych w konieczne gadżety. Ale prawda jest taka, że zamiast wielu niepotrzebnych rzeczy dobrze mieć parę porządnych. Wtedy nawet, gdy całkiem będziemy chcieli odmienić styl naszego mieszkania, to możemy te parę bibelotów dać do przerobienia. W takim wypadku świetnie sprawdzi się hydrografika (szkolenia z tej techniki). To technologia (poznaj szczegóły), pozwalająca nałożyć wybrane przez klienta wzory na różnego typu przedmioty. Nie muszą to być bibeloty, mogą to być nawet kaski motocyklowe. Wszystko jest zależne od tego, co mamy ochotę odmienić i jak duże to jest. Jeśli, więc chcielibyśmy zmienić wygląd jakiejś rzeczy dowiedzmy się czegoś o hydrografice i zastanówmy się, czy aby na sto procent mamy ochotę coś wyrzucić, czy może jednak lepiej jakoś fajnie zmienić nasz ukochany przedmiot.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved