Jeżeli jesteśmy właścicielami salonu z luksusową konfekcją, koniecznie musi prezentować się idealnie. Urocze wnętrze zachęci klientki oraz spowoduje, iż poczują się u nas naprawdę dobrze. Jak kilkoma sprawdzonymi sposobami można uczynić salon odzieżowy jeszcze ładniejszym?

sklep odzieżowy
Autor: eyecmore
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsza sprawa – bezwzględny ład. Szklane witryny zbierają kurz, a kafelkowe posadzki bardzo szybko się brudzą, ale – niezależnie od aranżacji wnętrza – w naszym salonie odzieżowym musi panować ład. Druga kwestia – dekoracje ze szkła. Flakon z dekoracją, szklane półki i drzwi w połączeniu ze światłem nadadzą pomieszczeniu ciepła i rozproszonego światła, a dodatek ciemnych elementów (pufa, czarne dekoracje, zastawa, kawiarka) spotęgują efekt luksusu.

Ogólnie przestrzenie o przeciwstawnych kolorach, bez feerii kolorów tylko stonowane, będą sprawiały lepsze wrażenie. Jeśli wybieramy taflę szkła w miejscu drzwi, okucia do drzwi szklanych też muszą być eleganckie. Warto wybrać chromowane albo niklowane. Kiedy zdecydujemy się na coś w kolorze niklu, szybciej będzie dobrać inne elementy. Na przykład duże lustra przemysłowe. Lustra są przecież niezbędnym elementem całego sklepu, lecz pełnią też kilka dodatkowych ról – optycznie powiększają przestrzeń i duplikują rzeczy, na jakich nam zależy.

Duży kwiat w naszym sklepie postawiony tak, aby odbijał się w lustrze spowoduje, że będzie jeszcze bardziej zielono, a powszechnie wiadomo, że barwa ta dobrze się kojarzy i sprawia, że oczy odpoczywają. Lustra przemysłowe jak wiadomo też mogą wizualnie wysmuklać i dodawać wzrLustra (www.krypton.wroclaw.pl)więc warto o tym pomyśleć. Ustawienie lustra pod określonym kątem nawet we wnętrzu o obniżonym suficie pozwoli klientkom podziwiać całą posturę. Zwróćmy uwagę, by nasze lustra (witryna w tym temacie) tworzyły jednolitą taflę. Zarówno usuwanie rys ze szkła jak i innych powierzchni jak półki czy lustra to praca, jaką możemy zrobić na miejscu w salonie, ale zniszczenie szyby nieumiejętnym doborem preparatów lub narzędzi także może się przytrafić. Usuwanie rys ze szkła warto zlecić profesjonalistom – .

moda damska
Autor: Axami
Źródło: Axami
Miejmy na uwadze to, iż pomimo że z ust żadnej klientki raczej nie padnie komplement, że mamy ładne okucia do drzwi szklanych, jakie mamy w salonie, wszystkie elementy – okucia, drzwi, lustra i ramy, będą składać się na całokształt i tworzyły harmonijny wizerunek salonu.
 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved