Wyjazd na debatę jest dla dyrektorów miłą odmianą, ponieważ z racji pełnionych obowiązków każdy przedsiębiorca całymi tygodniami przesiaduje w dusznym, a nierzadko również nieco zagraconym pokoju. Nawet wypady do innych regionów kraju stają się nie lada gratką – raczej nikt nie oczekuje, że krajowa konferencja zostanie zorganizowana na Wyspach Kanaryjskich!

Lublin
Autor: Wesley Carr
Źródło: http://www.flickr.com
Choć niejednemu biznesmenowi taki wypad marzy się od wielu lat. W takiej sytuacji asystentki mogą nawet w tym niewielkim stopniu zrealizować marzenia swoich pracodawców i zaproponować zorganizowanie sympozjum na północnym-wschodzie kraju albo w centrum Lubelszczyzny.

Trasa z Warszawy do Olsztyna mierzy około 200 km, a więc podróż służbowa raczej nużąca nie będzie, nawet jeśli będziemy jechać pociągiem lub autobusem. Z tej przyczyny konferencje na Mazurach warto organizować w przypadku, kiedy wiemy, że uczestnicy są zameldowani i są zatrudnieni w mieście stołecznym bądź jego sąsiedztwie. Chociaż zimą jedziemy raczej na południe Polski, to należy pamiętać, że na północy też czekają mnogie atrakcje.

Zaintrygowała Cię prezentowana w tym poście problematyka? W takim razie kliknij ten link oraz poznaj jeszcze więcej szczegółów w ofercie.

Po parogodzinnych obradach i sutym obiedzie można pospacerować wzdłuż brzegu jeziora i zebrać myśli przed kolejnym dniem wytężonej pracy intelektualnej przy stole w sali konferencyjnej.

Sekretarka, której nie jest obojętny doskonały nastrój wszystkich uczestników, może również wybrać zakątki, w których nie brak typowo miejskich atrakcji. Nawet nieśmiała propozycja wypadu do kina na rewelacyjny film akcji, odpręży może nieco zestresowanych biznesmenów. Wystarczy wpisać w internet hasło Lublin ogrodowa 12 konferencje poznań (http://mojekonferencje.pl/poznan/ogrodowa-12-conference-center), aby uzmysłowić sobie, jak dużo ośrodków konferencyjno-hotelowych istnieje w tym mieście. A taką lokalizację warto wybrać, jeżeli prelegenci pochodzą ze wschodniej Polski albo od lat mieszkają w województwie lubelskim. Nie będą narażeni na uciążliwości długiej podróży, a zaproponowana okolica obfituje w mnogie atrakcje, także te turystyczne.

Konferencje na Mazurach lub na Lubelszczyźnie powinny być sygnałem rozpoznawczym świetnie zorganizowanych meetingów. A do tak wyrażonego sformułowania swoje trzy grosze dorzucają również właściciele hoteli. To oni jeszcze na etapie projektu każą w taki sposób zaplanować wygląd i rozmieszczenie sal, aby w przyszłości w takim miejscu można było organizować konferencje nawet na 100 osób. A na zakończenie pozostaje kupić właściwe wyposażenie (np. projektory multimedialne) i zacząć zapraszać firmy szkoleniowe do współpracy.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved