Każdy, kto poznał aromaterapię, ma świadomość, jak niesamowicie silna jest moc zapachu. W ten sposób właściwie dobrane perfumy są w stanie zdziałać bardzo wiele. Przede wszystkim pobudzają zmysły, polepszają humor, dodają energii lub uspokajają. Znawcy aromaterapii już od długiego czasu używają zapachy, aby wyleczyć ciało jak również duszę.

Perfumeria
Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
Chociaż nie znany nam jest jeszcze sposób działania olejków eterycznych, to bardzo często sięgamy po posiadające je kosmetyki jak i perfumy w dobrych cenach.

Zaciekawił Cię nasz wpis? Zajrzyj więc do kolejnego artykułu i czytaj lampki nocne do salonu dużo o interesujących Cię zagadnieniach.

To bez wątpienia przyjemniejsze lekarstwo na polepszenie nastroju niż pójście do terapeuty, a z pewnością bardziej przyjemne niż przyjmowanie tabletek. Jeżeli mowa o perfumach, to do wyboru mamy naprawdę wiele możliwości. Dawniej twierdzono, iż kobieta powinna używać jednego zapachu, teraz jednak istnieje cała masa możliwości, żeby stosować dużo różnych rodzajów zapachów. Tym bardziej, że rozwój internetu bardzo się do tego przyczynił.

Może Cię też zainteresować – Pachnidełko

Perfumeria internetowa daje nam szeroki wybór różnych rodzajów produktów, przez co możliwe jest próbowanie zapachów z całego świata. Wiele klientek korzysta z tego używając różnych perfum na różne okazje. Niektóre więc będą podkreślać charakter, drugie będą doskonale wpasowane do jakiejś okazji, jeszcze inne są dobre na randkę. Producenci zapachów udostępniają wielki wybór, aż trzydzieści tysięcy składników o różnym pochodzeniu – zwierzęcym, roślinnym czy syntetycznym. Dobrane składniki możemy skomponować w trzy sfery zapachowe, inaczej zwane nuty. Na początku mamy nutę głowy, posiada najbardziej intensywne oraz bardzo ulotne zapachy.

Źródło informacji:

Po kilku kolejnych chwilach jest czas nuty serca, odznacza się delikatnymi zapachami.

Jeśli znalezione przez Ciebie tu porady okazały się zbyt skąpe, to ta wskazówka z serwisu (https://www.ksiegowi-doradcy.pl/kategorie/cennik) na pewno okaże się godna poświęcenia jej czasu.

Jednakże najbardziej skomplikowana część kompozycji, najbogatsza jest nuta bazowa. Zjawia się na samym końcu, natomiast utrzymuje się przez sześć-osiem godzin. Oznacza to, że podczas wyboru zapachu nie można kierować się pierwszym wrażeniem. Dzięki temu możliwe jest by wybrać doskonałe perfumy, nie jedynie te, jakie od razu “uderzają” zapachem, lecz również te, jakie są bardziej subtelne.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved