Przesuszone letnim słońcem kosmyki, niechętnie poddają się zabiegom stylizacyjnym. Jak je układać, aby zawsze wyglądały ślicznie?

Pianki do włosów to nieoceniony kosmetyk w każdej toalecie. Ułatwiają układanie fryzury, utrwalają ją, a włosom nadają miękkość i puszystość. Dlatego warto wybierać pianki do włosów najwyższej jakości. W przeciwieństwie do lakierów, nie sklejają i nie przylizują włosów. Charakteryzuje je również wyjątkowa efektywność, ponieważ do umocnienia fryzury potrzebna je jedynie odrobina specyfiku. W wypadku króciutkich kosmyków będzie to kulka rozmiarów orzecha włoskiego, z kolei w przypadku dłuższych kosmyków – kulka rozmiarów małej pomarańczy.

Specyfik należy równo wetrzeć w pasma, ale absolutnie nie w skórę głowy. Później pasma powinniśmy starannie wysuszyć. Już w tym momencie możemy je układać za pośrednictwem okrągłej szczotki. Po wysuszeniu pasma są gotowe do dalszej stylizacji. Pianki do włosów najczęściej wzbogacone są o specjalistyczne substancje, które chronią kosmyki przed wysoką temperaturą, dlatego też warto używać kosmetyku również (masz więcej pytań?) przed prostowaniem pasm. Taka fryzura sprawdzi się przy każdej okazji, zarówno służbowej, jak i na prywatnym spotkaniu.

fryzury

Autor: Racoon
Źródło: Racoon

W wypadku systematycznego prostowania fryzury, warto zafundować sobie urządzenie wysokiej klasy. Sprzedawane w polskich sklepach prostownice do włosów różnią się stopniem chronienia kosmyków. Najlepiej wybrać spośród nich taką, która pracuje efektownie, ale zarazem delikatnie.

Frapują Cię prezentowane tu zagadnienia? Jeśli tak, to kliknij dodatkowo ten odnośnik – znajdziesz tu ważne informacje (https://www.normbud.pl/kategorie/przemysl/zastosowania/), które także Cię zaciekawią.

Prostownice do włosów różni ilość wbudowanych funkcji, różna jest także cena. Ich koszt wynosi od jedynie trzydziestu złotych aż do 400 zł! Bez względu na to, którą kupimy, nie zapominajmy, że kosmyki potrzebują czasem odpoczynku od prostownicy.

Warto zadbać też o ich dogłębne nawilżanie. Świetnie sprawdzają się odżywcze maseczki i odżywki, godne polecenia jest również systematyczne aplikowanie olejów do włosów. Kropla dodana do szamponu zagwarantuje pasmom miękkość i blask.

Stosownie wybrane pianki do włosów nie tylko umocnią stylizację, ale również będzie pielęgnować kosmyki. Ochroni je przed szkodliwą temperaturą w czasie stylizacji, ale też doda połysku i odżywi.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2022 Manate eCenter. All Rights Reserved