Kiedy słyszymy wyrażenie: “internet”, o czym myślimy? Może być to wiele skojarzeń, które są bardziej albo mniej ważne pod różnymi względami. Mogą to być media społecznościowe, z których korzysta bardzo dużo osób, będą to ciekawe strony w internecie, a często też znajomi, ponieważ obecnie, jak nigdy wcześniej, utrzymujemy w ten sposób relacje. Istnieją też pojęcia, o których nie słyszy się na co dzień, lecz które także dotyczą tego zagadnienia.

Strona www

Autor: Syed Ikhwan
Źródło: http://www.flickr.com
Takim czymś jest z pewnością marketing – pozostałe wiadomości – narracyjny, czyli coraz bardziej powszechne zjawisko w internecie oraz nie tylko.

Jeżeli zafascynował Cię ten tekst, to odwiedź www owijarka pozioma na vincent.pl a tam oczekują na Ciebie wiadomości godne uwagi. Zobacz je – będziesz bardzo zadowolony!

Tego typu marketing to po prostu mówienie różnych historii, a któż z nas nie lubi takich rzeczy słuchać? W świecie, gdzie dominują procedury jak i standardy nic bardziej nie skłania do skupienia na naszym produkcie, jak jakaś zajmująca historia. Odnoszą się one do problemów, z jakimi muszą radzić sobie potencjalni kupujący. Przez to można dowiedzieć się praktycznych rzeczy w sposób ciekawy, dobrze opowiedziany. To coś lepszego aniżeli suche informacje lub denerwujące reklamy. Marketing narracyjny nie jest niczym nowym, od zawsze, ludzie bardzo lubili wysłuchiwać historii. Nic się w tym temacie nie zmieniło.

Kolejną rzeczą, o której należy powiedzieć jest pytanie, jak zablokować strony internetowe? Dlaczego w ogóle możemy chcieć to zrobić? Może się zdarzyć, iż nie chcemy, by z naszego komputera otwierano pewne witryny internetowe. Łatwo można je zablokować, nie trzeba do tego osobnego oprogramowania. Jedyne co trzeba zrobić to zmodyfikować plik systemowy. Dostęp do danych stron www możemy zablokować wpisując właściwe komunikaty do systemowego pliku hosts.

To kwestie czysto techniczne, natomiast przydają się też informacje, jakie dotyczą zagadnień prawnych, czyli sprzedaż internetowa a kasa fiskalna . Reguła jest taka, że przedsiębiorca, który dokonuje sprzedaży przez internet musi zakupić kasę fiskalną, aby dokumentować takie transakcje za pomocą paragonów. Jednakże, sprzedaż artykułów w sieci przy dopełnieniu określonych warunków, jest zwolniona z takiej ewidencji.
 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved