Kiedyś w naszej ojczyźnie w szkołach uczono tylko języka rosyjskiego. Kiedy wprowadzono 2 inne języki w nauczaniu, szybko wyparły język wschodniego sąsiada. Dzisiaj jeden z nich uczony jest już w przedszkolu. To język międzynarodowy.

szkolenie
Autor: Tau Consulting
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli żyjesz w Warszawie i chcesz zacząć naukę, odpowiedni kurs znajdziesz bez żadnych problemów. Wystarczy usiąść przed komputerem i wpisać na klawiaturze frazę ‘język angielski warszawa’. Wyświetli się lista szkół, które proponują kursy przez cały rok lub intensywne szkolenia. Poszukiwania takie jak ‘język angielski – nasz serwis www – warszawa’ są pomocne też w chwili, kiedy umiejętności pragnie się nieco poprawić albo przypomnieć sobie nieużywane sformułowania. Często jest tak, iż określona osoba uczyła się języka w szkole, a później najzwyczajniej w świecie się nim nie posługiwała.

Sporą grupę szkoleniową tworzą pracownicy przedsiębiorstw. Zakłady coraz częściej troszczą się o rozwój pracowników (zwłaszcza w dużych firmach, które są międzynarodowe albo wśród swych klientów mają przedstawicieli zza granicy). Poszukując tego typu szkoleń może wpisać po prostu ‘angielski dla firm warszawa’. Wtedy pozostanie wybrać, czy kursy mają odbywać się w siedziby firmy, czy to może zatrudnieni mają wybrać się na lekcje do placówki językowej. Przy frazie ‘angielski dla firm – kliknij, zobacz, sprawdź – warszawa’ można poszukiwać nauczycieli, którzy są tzw. speakerami, czyli są mieszkańcami kraju, którego podstawowym językiem jest właśnie angielski. Wtedy ucząca się osoba ma styczność z żywym przykładem danego akcentu (angielski dla firm).

Zajrzyj do nas
Autor: Sarah Joy
Źródło: http://www.flickr.com

Nasz kraj uczy swoich mieszkańców już od najmłodszych lat. Nauka języka zawsze będzie potrzebna i zawsze będzie pomocna. Otwiera drogę do dialogu pomiędzy obywatelami różnych krajów. Pozwala na codzienną rozmowę. Takie umiejętności są pomocne nawet podczas wakacji. RP jest w Unii Europejskiej, obywatele mogą przemieszczać się pomiędzy krajami mając w portfelu jedynie dowód osobisty. Język angielski to język uniwersalny i jego znajomość potrafi znacząco pomóc w życiu.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved