Szkolenia są nierozłącznym elementem kariery. Pozwalają nabyć nowe umiejętności, poprawić poziom wiedzy i lepiej wykonywać zlecone prace.

Duża liczba pracodawców jest w stanie uznawać możliwości, jakie stwarza powoływanie fachowych kursów zawodowych i poszukuje okazji, żeby edukować swój zespół. Powinno się bowiem mieć na uwadze, że szkolenie zatrudnionych osób może okazać się poważną inwestycją,jaka z pewnością opłaci się przedsiębiorstwu z nawiązką.

Kursy z dziedziny Six Sigma sposobem na optymalizację rezultatów pracy

szkolenie do certyfikacji
Autor: The Forests Dialogue
Źródło: http://www.flickr.com

W ostatnich latach znaczącą renomą cieszą się kursy bazujące na sposobach Six Sigma. Szkolenie (więcej) Six Sigma jest popularną i docenianą na całym świecie metodą, która sprawdza się w korporacjach. Pomaga ona polepszać całe prace inwestycyjne w firmie, przewidywać i uskuteczniać strategie jak również ciąć koszty. Six Sigma obejmuje kilka kluczowych cykli, jak chociażby Six Sigma Black Belt, White Belt czy Black Belt. Szkolenie Green Belt skierowane jest w równej mierze do właścicieli firm, jak i zatrudnianych przez nich podwładnych. Składa się ono z licznych ćwiczeń, podczas których uczone osoby działają nad własnymi prawdziwymi projektami, wykorzystując pod nadzorem szkolących świeżo zdobytą umiejętność.

Ciekawe kursy Lean Office skierowane do zatrudnionych w biurze

Kolejnym ciekawym szkoleniem, jakie ma szansę okazać się przydatne pracownikom biurowym oraz ich szefom, okazuje się szkolenie – konferencje mazury Lean Office. Podstawowym założeniem kursu Lean Office jest ograniczenie czynności, które związane są ze stratami i niegospodarnością na gruncie biurowym. Celem owego kursu jest znalezienie i eliminowanie tych czynności, które w miejscu pracy są zbędne i przyczyniają się do podniesienia kosztów pracy, jak również do wydłużenia prac biurowo-administracyjnych.

Zainwestuj w swoją firmę oraz w swoich pracowników

Należy pamiętać, że kurs jest inwestycją w dalszy rozwój i firmy i samego siebie. Toteż na tego typu kursy mogą decydować się nie tylko szefowie, ale także i pracownicy, którzy chcą stać się atrakcyjni na rynku zatrudnienia lub w oczach obecnego przełożonego. Szkolenie jest pierwszym krokiem w kierunku budowania kariery i sukcesu zawodowego.

 
 

Theme by HermesThemes

Copyright © 2021 Manate eCenter. All Rights Reserved